V dalším švédském městě došlo k bojům muslimských gangů, potyček se zúčastnilo asi 100 lidí

V dalším švédském městě došlo k bojům muslimských gangů, potyček se zúčastnilo asi 100 lidí

Švédsko došlo za pouhých asi deset let do stadia, kdy je již islamizace zcela nezvratná. Ještě 15  let nazpět byly statistiky kriminality v této severské zemi někde u dna, takže země byla poměrně bezpečnou. Nyní je situace dramaticky odlišná, Švédsko vede evropské žebříčky všech druhů násilné kriminality.
S tím souvisí stále častější boje muslimských gangů. Ty vedou bitvy o území, neboť islamizovaná ghetta mají své vlastní zákony, svoji vlastní “vládu” a vcelku zde existuje jistá hierarchie. Především jde však samozřejmě o to, kdo ovládne drogový obchod v dané lokalitě. Tyto incidenty se šíří do dalších a dalších měst zároveň s tím, jak se šíří i muslimská ghetta.
V úterý večer došlo k násilnému konfliktu mezi více než stovkou lidí v takzvané obzvláště zranitelné oblasti Norrby v Boråsu. V oblasti byla zahájena významná policejní operace s použitím vrtulníku. Jeden policista byl zraněn poté, co dostal skleněnou láhví po hlavě. Nyní je jasné, že policie požádala o posily od další pracovní skupiny, aby měla situaci pod kontrolou.
Konflikt ve čtvrti údajně vypukl kolem 19:00 a bitka trvala do 22:00 hodin. Ovšem místní média informovala, že na místě stále probíhá mnoho  rvaček mezi menšími skupinkami tamních obyvatel.
Policie v oblasti pracuje na rozehnání lidí a snaží se uklidnit náladu. Podle Johana Noveniuse, vyšetřovatele  boråské policie, je zde velké množství lidí.
“Snažíme se lidi rozptýlit a všechny uklidnit. Bojuje velké množství lidí a na incidentu pracuje spousta hlídek,” řekl Novenius televizi  BT .
Za rvačkou údajně stojí střet mezi dvěma gangy ve městě. Obyvatelé této oblasti vypověděli, že do rvačky bylo zapojeno více než 100 lidí a někteří lidé byli vyzbrojeni různými zbraněmi.
Když policie dorazila do Norrby, gangy údajně na policisty zaútočily. Zprávy z místa činu ukazují, že jeden policista byl převezen do nemocnice poté, co dostal skleněnou láhví ránu do hlavy.
Policie nezatkla žádného podezřelého na místě činu a nemá žádné informace o pozadí konfliktu. Boråsská policie požádala o posily z Göteborgu a pracovní skupinu, aby situaci ovládly.
Gangy zřejmě budou pokračovat v bojích i dnes, v ulicích čtvrti je stále velmi “živo” (nenechte se mýlit, to není ani Blízký či Střední východ, ani Afrika, ale sever Evropy):

Ohodnoťte tento příspěvek!

[Celkem: 0 Průměrně: 0 ]Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Slevové kupóny

Ušetřete nemalé peníze na online nákupech. Slevové kupóny do e-shopů.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET


Dnes nejprohlíženější