Gang mladíků tmavé pleti přepadl dva mladé Němce, okradl je a jednoho pobodal

Gang mladíků tmavé pleti přepadl dva mladé Němce, okradl je a jednoho pobodal

K dalšímu multikulturnímu obohacení došlo v německém Essenu, přičemž nebezpeční pachatelé nejenže nebyli dopadeni, ale dokonce i pokud dopadeni budou, zřejmě nebudou nijak potrestáni, podle všeho jsou totiž nezletilí…
S neuvěřitelnou brutalitou si počínal gang “mladíků” v Essenu. Teenageři údajně pronásledovali a okradli dva chlapce. Nejen odhadovaný věk mladistvých pachatelů šokoval. Jedna oběť byla pobodána nožem, když už ležela na zemi.
Při loupeži byl v Essenu vážně zraněn 15letý mladík. Chlapec utrpěl bodná zranění, která musí být dále ošetřena v nemocnici. Podle policie však nehrozí žádné ohrožení života.
Jak v úterý (22. června) informoval tiskový mluvčí, k hroznému útoku došlo v pátek večer (18. června) kolem 21:45 hodin na vlakovém nádraží v Essenu – Borbecku. Patnáctiletý chlapec cestoval s 16letým kamarádem. Když vystoupili na nádraží, byli oba teenageři osloveni skupinou šesti až sedmi teenagerů, kteří je  požádali o peníze.
Když chlapci utíkali, skupina je pronásledovala, uvedla policie. V obavách z pronásledovatelů jim pak 16letý chlapec předal své poslední peníze a doufal, že se skupiny zbaví. Ale stejně je nepustili.
Na příjezdové cestě obklíčili 15letého chlapce, shodili ho na zem a kopali do něj. Neuvěřitelné: Jeden z pachatelů vytáhl nůž a bodal oběť ležící na zemi. Když chtěl 16letý chlapec přijít svému příteli na pomoc, drželi ho s nožem pod krkem.
Než skupina utekla, vyhrožovali chlapcům, aby nešli na policii. Kolemjdoucí poskytli první pomoc a informovali policii.
Podezřelými jsou údajně děti nebo mladiství ve věku zhruba od 12 do 14 let.
Tímto způsobem policie popisuje údajné pachatele:

Údajnému pachateli, který teenagera pobodal, je asi 14 let a je vysoký 1,60 až 1,70 metru. Má černé kudrnaté vlasy a tmavou pleť. Na sobě měl černé tričko, šedé kraťasy, černou čepici a stříbrný řetízek kolem krku.
Podezřelému, který dvěma teenagerům vyhrožoval následky, je mezi 12 a 14 lety, vysoký je asi 1,50 až 1,60 metru, tmavé pleti a má černé kudrnaté vlasy. Na sobě měl také černou kšiltovku, černé tričko s nápisem v maskáčové barvě, černé kalhoty a černé tenisky.
Ostatní podezřelí ve skupině byli také ve věku 12 až 14 let a asi 1,50 až 1,65 metru vysocí. Všichni měli tmavou pleť, černé vlasy a byli oblečeni do tmavých šatů.

Policie hledá svědky v rámci pátrání, ale varuje před oslovováním podezřelých, aby se případní svědci nevystavili nebezpečí.
V obohacovaných zemích útočí gangy stále mladších zločinců, přičemž i v případě, kdy jsou dopadeni, je ihned propustí, neboť jsou nezletilí. Zřejmě to tak bude až do doby, než někoho zavraždí. A i pak se může stát, že “trestem”  budou pouze nějaké nařízené integrační kurzy. Nebylo by to poprvé…
Ohodnoťte tento příspěvek!

[Celkem: 0 Průměrně: 0 ]Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Slevové kupóny

Ušetřete nemalé peníze na online nákupech. Slevové kupóny do e-shopů.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET


Dnes nejprohlíženější