Okamžitě vyšetřete smrt Roma v Teplicích, vyzývá Rada Evropy Česko

Okamžitě vyšetřete smrt Roma v Teplicích, vyzývá Rada Evropy Česko

Rada Evropy vyzývá k bezodkladnému, důkladnému a nezávislému vyšetření smrti Roma v Teplicích po policejním zákroku, uvedla CNN Prima News. (Foto: Twitter)
„Rada Evropy vyzývá k bezodkladnému, důkladnému a nezávislému vyšetření nedávného úmrtí Roma v České republice poté, co ho zadržela policie. Záběry pořízené 19. června v Teplicích v České republice, ukazující zákrok policie proti Romovi, který později zemřel v sanitce, jsou znepokojující a vyvolávají mnoho otázek ohledně okolností tohoto tragického incidentu,“ uvedl v prohlášení mluvčí Daniel Höltgen.Zde můžete vidět, co předcházelo zákroku policie, která přijela na oznámení občanů. pic.twitter.com/lU7wcTVftx — Policie ČR (@PolicieCZ) June 21, 2021Policie předtím uvedla na pravou míru, že zákrok proti několikanásobnému recidivistovi, který pod vlivem OPL demoloval auta ve svém okolí a nedbal žádných výzev policistů, proběhl v souladu se zákonem a neměl žádnou souvislost s úmrtím zemřelého. Potvrdila to soudní pitva .
Prý jako kauza Floyd: romský občan zemřel po zásahu policie v Teplicích

Žádný „český Floyd“, policie se tvrdě ohradila a ukázala nové videoČlánek Okamžitě vyšetřete smrt Roma v Teplicích, vyzývá Rada Evropy Česko se nejdříve objevil na AC24.cz .Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Slevové kupóny

Ušetřete nemalé peníze na online nákupech. Slevové kupóny do e-shopů.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET


Dnes nejprohlíženější