Niekoľkomesačný chlapček sa stratil v lese, po dvoch dňoch ho živého našiel televízny reportér (video)

Niekoľkomesačný chlapček sa stratil v lese, po dvoch dňoch ho živého našiel televízny reportér (video)

23.6.2021 (Webnoviny.sk) – Iba 21-mesačné dieťa našli v stredu živé na dne rokliny v toskánskom lese po tom, ako tam strávilo ostatné dve noci. Chlapčeka našli s hrčou na hlave a niekoľkými škrabancami, ale inak v dobrom zdravotnom stave.
Nicola Tanturli sa v noci na pondelok vzdialil z domu v meste Palazzuolo sul Senio neďaleko Florencie, vzdialeného asi dva kilometre od spomenutej rokliny.
Prípadu sa okrem záchranárov a policajtov venoval aj reportér štátnej televízie RAI, ktorý napokon chlapca našiel, keď začul, ako sa z rokliny husto porastenej stromami a kríkmi ozýva detský plač.
„Zakričal som: ´Nicola´. Chcel som zistiť, či to môže byť dieťa. Započul som iba: ´mama´. Začal som tušiť, že by to mohol byť Nicola, a tak som zišiel do rokliny,“ prezradil reportér Giuseppe Di Tommaso.
Viac k témam: stratené dieťa Zdroj: Webnoviny.sk – Niekoľkomesačný chlapček sa stratil v lese, po dvoch dňoch ho živého našiel televízny reportér (video) © SITA Všetky práva vyhradené.Share

Tweet


Whatsapp
Print

0 Shares

Príspevok Niekoľkomesačný chlapček sa stratil v lese, po dvoch dňoch ho živého našiel televízny reportér (video) je zobrazený ako prvý na Slovensko Aktuálne .Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Slevové kupóny

Ušetřete nemalé peníze na online nákupech. Slevové kupóny do e-shopů.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET


Dnes nejprohlíženější