Dánsko prosazuje novou přistěhovaleckou politiku, která zajistí, aby v oblastech země nemělo více než 30 procent lidí z nezápadního prostředí

Dánsko prosazuje novou přistěhovaleckou politiku, která zajistí, aby v oblastech země nemělo více než 30 procent lidí z nezápadního prostředí

Navzdory pokusům OSN tvrdit, že tato politika vytvoří „etnickou diskriminaci“, v průběhu příštích 10 let zajistí, aby alespoň 70% populace žijící v přidělených oblastech mělo západní etnický původ.
Občanům ze zemí mimo EU, EHP nebo Švýcarska bude rovněž odepřena podpora obecního bydlení, stejně jako osobám s trestním rejstříkem.
Realizací této politiky se Dánsku podařilo snížit oblasti oficiálně považované za „ghetta“ z 22 v roce 2018 na 15 dosud. Píše portál Summit News .
Tím se do značné míry vyhnula replikaci zemí, jako je Francie, kde žije obrovské množství migrantů v ghettech na okraji velkých měst v nezákonných oblastech, kam se policie bojí vstoupit.
Příspěvek Dánsko prosazuje novou přistěhovaleckou politiku, která zajistí, aby v oblastech země nemělo více než 30 procent lidí z nezápadního prostředí pochází z ČeskoBezCenzury.czJak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Slevové kupóny

Ušetřete nemalé peníze na online nákupech. Slevové kupóny do e-shopů.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET


Dnes nejprohlíženější