Emirát Abú Dhabí zavede od 20. srpna jako první země na světě časově neomezený a trvalý vakcinační apartheid! Neočkovaní lidé budou mít trvalý zákaz vstupu jak do nákupních center, tak i do malých obchodů, rovněž do restaurací, do univerzit, do škol a mat

Emirát Abú Dhabí zavede od 20. srpna jako první země na světě časově neomezený a trvalý vakcinační apartheid! Neočkovaní lidé budou mít trvalý zákaz vstupu jak do nákupních center, tak i do malých obchodů, rovněž do restaurací, do univerzit, do škol a mat

Emirát Abú Dhabí zavede od 20. srpna jako první země na světě časově neomezený a trvalý vakcinační apartheid! Neočkovaní lidé budou mít trvalý zákaz vstupu jak do nákupních center, tak i do malých obchodů, rovněž do restaurací, do univerzit, do škol a mateřských školek! Budou moci vstupovat jen do potravinových supermarketů a do lékáren! Ursula von der Leyen se v Bratislavě pozdravila se slovenskou prezidentkou okultním pozdravem Crux Ansat! Miloš Zeman schvaluje vydírání mladých lidí Covid pasem, zatímco Vladimir Putin slibuje dobrovolnost! Už zase!
Spojené Arabské Emiráty v posledních dnech začínají v globálních procesech řízení hrát velice podivnou a dosud nevídanou roli. Zatímco včera emirát oznámil, že bude používat elektromagnetické vlnění a vstupní bezpečnostní rámy na detekování viru SARS-Cov-2 v tělech procházejících osob s přesností vyšší než 93%, tak dnes přichází z Abú Dhabí další pecka, neméně brutální. Tamní vláda oznámila [ 1 ], že od 20. srpna 2021 zavede v emirátu trvalé opatření, kterým se zakáže vstup neočkovaných osob do většiny budov a společenských míst, s několika málo výjimkami. Opatření bude zavedeno jako trvalé, protože vláda Abú Dhabí předpokládá, že virus je trvalý a v populaci zůstane natrvalo a bude trvale přítomen jako chřipka nebo jiné viry.
Kontrola cestujících na letišti v Abú Dhabí pomocí technologie EDE
Všichni obyvatelé Abú Dhabí, kteří si budou chtít zachovat relativní svobodu pohybu, budou muset splnit dvě podmínky. Za prvé, budou se muset nechat očkovat. A za druhé, budou s sebou muset trvale nosit chytrý telefon s nainstalovanou monitorovací a registrační aplikací Al’hosan, což je obdoba evropského Covid pasu. Očkované osoby budou muset mít povinně telefon s aplikací u sebe kdekoliv na veřejnosti, pokud budou chtít čerpat privilegia, např. vstoupit do restaurace, poslat dítě do mateřské školky nebo do školy, vstoupit do obchodu atd. Arabská média k celé věci přinesla tuto tiskovou zprávu.
Tisková zpráva
Emirát Abú Dhabí oznámil, že lidé, kteří se nenechali očkovat, budou brzy vykázáni z nákupních center, restaurací, vysokých škol, rekreačních zařízení a dalších míst.
Vláda města uvedla, že toto dalekosáhlé opatření – které schválil Výbor pro mimořádné události, krize a katastrofy a které vstoupí v platnost 20. srpna.  Z tohoto opatření budou vyňaty děti mladší 16 let a další osoby, které mají úřední výjimku. Výjimka pro děti bude platná jen do chvíle, než emirát schválí vakcíny pro předškolní děti od 5 let věku.
“ Výbor uvedl, že toto rozhodnutí zvýší bezpečnost v oblastech, které byly předmětem dodatečných preventivních opatření, a poskytne zvýšenou ochranu členům komunity ,” uvedla v prohlášení mediální kancelář vlády Abú Dhabí. Nová opatření začnou platit 20. srpna, čímž malý emirát získá více času na očkování svých občanů. Ti, kteří nebudou očkováni proti COVID-19, nebudou smět vstupovat do nákupních center, restaurací, kaváren a všech ostatních prodejen, včetně těch, které nejsou součástí nákupního centra, s výjimkou supermarketů a lékáren.
Rovněž jim bude zakázán vstup do tělocvičen, rekreačních zařízení, klubů zdraví, letovisek, muzeí, kulturních center, zábavních parků, univerzit, ústavů, veřejných i soukromých škol a školek. Jinak řečeno, pokud žijete v Abú Dhabí a budete chtít ještě někdy opustit svůj domov, budete muset přijmout vakcínu. Aby emirát zajistil dostatečné zásoby, oznámil minulý týden, že zakáže očkování cizinců v zemi (bohatí jedinci z celého regionu zřejmě cestovali do emirátu, aby se nechali očkovat).
Spojené arabské emiráty mají nejvyšší míru proočkovanosti na světě a mohou se pochlubit počtem 154 podaných dávek na 100 osob, tedy přibližně jeden a půl dávky na obyvatele.
Na Slovensku se chystá covidový apartheid ve spolupráci s Evropskou komisí, Ursula přijela na inspekční návštěvu?
Podobný krok chystá i slovenská vláda Eduarda Hegera, která dnes ve slovenských médiích oznámila, že vládní koalice chystá přijmout nový zákony, kterým se umožní ze zákona používat a vyžadovat evropský Covid pas i pro účely a pohyb obyvatel uvnitř Slovenska, např. pro vstupy do obchodů, nákupních center, pro přístup do zaměstnání, do škol, do univerzit, do restaurací atd.
Tady je třeba si uvědomit, že Slovensko je jednou z pokusných laboratoří globalistů, zatímco na Blízkém Východě je to Izrael a na Arabském poloostrově je to právě arabský emirát Abú Dhabí uvnitř Spojených arabských emirátů. Pokud se zastavíme ještě na Slovensku, rád bych upozornil na návštěvu [ 2 ] šéfky Evropské komise Ursuly von der Leyen na Slovensku, kde se setkala s prezidentkou Zuzanou Čaputovou.
Symbol Crux Ansat – Vyšší prozřetelnost. Nahoře Ursula von der Leyen a Zuzana Čaputová, dole Adolf Hitler
Návštěva minulý týden, která měla zdánlivě čistě folklórní charakter, byla ovšem zahájena velice podivným a v této souvislosti nebezpečným okultním symbolem, který se provádí zkřížením dvou rukou do kříže tak, že dlaně se dotýkají hrudě těsně pod ramenem protější ruky.
Toto zkřížení rukou symbolizuje Ankh, tedy Egyptský kříž a pochází ze starého Egypta. Na západě je ale symbol v zednářských lóžích označovaný jako Crux Ansat. Symbol Ankh drželi faraoni i po své smrti, kdy ruce v sarkofágu jim byly překříženy přesně tímto způsobem. Dodnes se takto pohřbívají mrtví do rakví v mnoha zemích, s výjimkou zemí ateistických, kde jsou ruce zemřelého podél těla. Při pohledu na symbol tvoří ruce položenou ležatou osmičku, resp. přesýpací hodiny položené naležato.
Sochy faraonů v Karnaku se symboly Crux Ansat
Ankh se překládá jako “život”, ale to je trochu posunutý omyl. Ankh ve skutečnosti podle okultní kabaly symbolizuje “čas života”, což je podstatný rozdíl. Tento symbol, kdokoliv provádí nebo předvádí, odkazuje se tak nikoliv na život, ale na Vyšší prozřetelnost času, jejímž strážcem v Egyptě byl Osiris. Stejně jako se na vyšší prozřetelnost odvolával Adolf Hitler, který tento symbol během svých projevů používal velmi často. Ursula a Zuzana se tak v Bratislavě zdravili kabalistickým symbolem Vyšší prozřetelnosti Ankh, resp. Crux Ansat, což je západní výraz označující totéž.
Šéfka Evropské komise a slovenská prezidentka se pozdravily okultním pozdravem Vyšší prozřetelnosti “Crux Ansat”
Tohle je jeden z nejnebezpečnějších signálů na Slovensku, protože tento symbol se objevuje v okultních procesech řízení na veřejnosti před očima goyim jen naprosto unikátně, výjimečně, a obvykle jen ve chvíli, kdy je potřeba přinést oběti. Crux Ansat je totiž symbol, který v zájmu Vyšší prozřetelnosti vyžaduje oběti, myšleno lidské oběti, mraky obětí, hromadné obětiny.
Faraoni tento symbol doplňovali dvěma nástroji, zahnutou holí v podobě pastýřské hole (heka) a střapce (ne’khacha). Hůl značila království, zatímco střapec nástroj vlády a řízení. Vyšší prozřetelnost s těmito symboly značí vládu panovníka. Bez těchto dvou doplňků jsou ale zkřížené ruce okultním symbolem pro připravenost k obětinám. Všimněte si, jak v rituálních filmech oběti ulehají na oltář s rukama přesně v této poloze. Mrtví jsou ukládáni do hrobů v pravoslavných, hebrejských i muslimských obřadech.
Střapec a hůl, okultní egyptské symboly spojené s Crux Ansat
Na Slovensku se pokusí současná vláda obětovat celý národ a udělat z něj obětinu pro globalisty, to znamená udělat z celého národa novodobé nevolníky. To byl ten symbol, který Ursula přivezla do Bratislavy a věřící na Slovensku jsou z toho zděšeni, co ta žena provedla a předvedla s těma rukama. Symbol a displej Vyšší prozřetelnosti odpálený na takto vysoké úrovni při návštěvě šéfky EU impéria a místodržitelky panství nad Dunajem je symbolem rozhodnutí, že Slováky chtějí obětovat.
Ten zákon, který by umožnil evropský covidový pas určený původně jen pro cestování přes hranice, používat i uvnitř Slovenska na omezování práv pohybu a vstupu Slováků do jednotlivých míst a budov, je přesně ten důvod, proč Ursula přiletěla do Bratislavy. Přijela se informovat, jak je daleko postup a práce na tomto zákoně [ 4 ].
Miloš Zeman se odkopal jako kádr Izraele a očkovací lobby. Žádné překvapení!
Proto je třeba si znovu uvědomit, že co se děje v Abú Dhabí, je pouze ukázka toho, jak to za nějaký čas bude i v Evropě. Společnost je však v Evropě naprosto zpacifikována, až by se dalo říkat zdegenerovaná.  Lidé si neuvědomují, že s každým dalším úkrokem zpět ze svých svobod před terorem vlády si lidé na sebe sami staví a budují vlastní elektronický, covidový a vakcinační koncentrák. Národy si nechají vzít své svobody kvůli jakési chřipce, její mutaci, jejímu derivátu z vojenských laboratoří v USA a v Číně, který se nyní stává záminkou pro masakr Listiny základních práv a svobod, a záminkou pro masakr všech ostatních a dalších lidských práv. A potom zapnete televizi, a zůstanete v šoku.

Miloš Zeman minulou neděli prohlásil na televizi Prima, že vydírat mladé lidi covidovým pasem, je rozumná věc , protože očkování je dobrá a přínosná věc pro mladé lidi, a když jsou k tomu donuceni vydíráním, že jinak nebudou bez očkování moci cestovat, do obchodu, nebo na koncert, že je to přijatelné vydírání, pro jejich dobro. Mnoho lidí začala na Miloše Zemana plivat za tato slova. Jenže, to je omyl.
Vladimir Putin zopakoval, že je stále zastáncem dobrovolného očkování… zatímco v Moskvě kousek vedle Kremlu stojí přes 5 tisíc lidí ve frontě na povinou vakcínu na příkaz starosty… takové chucpe!
Miloš Zeman totiž pouze otevřeně odhalil svoji barvu, barvu kádra halachim a Izraele, takže jeho výrok je vítaný, protože alespoň potvrzuje to, o čem už dlouho mluvím a píšu. Takže u Miloše Zemana to již vidíte. Ale kde to nevidíte, a pořád nechcete vidět, to je Vladimir Putin. Ten totiž znovu vystoupil v médiích, přiznal, že se nechal tento očkovat Sputnikem, a zopakoval, že je nadále zastáncem dobrovolnosti očkování [ 3 ] . Jenže, ve chvíli, kdy toto říkal na ruské televizi, tak v celé Moskvě stojí fronty na povinné očkování, které nařídil moskevský starosta. A to je přesně ono židovské chucpe.
Mumie s rukama v symbolu Crux Ansat
Vladimir Putin nikomu nelhal, on prostě řekl, že je nadále přesvědčen, že očkování má být dobrovolné. Jenže, to není totéž, jako kdyby řekl, že jako prezident nikdy nepřipustí, aby někdo někoho vydíral a nutil do očkování pohrůžkou ztráty zaměstnání, což se právě děje v Moskvě. A to Putin neřekl. On totiž řekl jen svůj soukromý názor, který nehodlá nikomu nutit, ani starostovi Moskvy.
Ale… nikdo snad na alternativě není takový debil, aby si myslel, že by si moskevský starosta dovolil povinně a pod pohrůžkou vyhazovu ze zaměstnání očkovat pracovníky služeb v Moskvě, kdyby k tomu neměl tichý souhlas Kremlu. Nikdy neposuzujte politiky podle toho, co říkají, proboha! Nikdy! Pokaždé je posuzujte jen podle důsledků a následků jejich práce, případně naopak podle důsledků jejich nečinnosti. I nečinnost může ničit a likvidovat.
-VK-
Šéfredaktor AE News
S námi čtete, s námi objevujete
Vážení čtenáři Aeronetu, pokud se vám líbí naše investigativní žurnalistika a komplexní analýzy, které pro Vás už 7. rokem děláme, pokud se vám líbí naše články, videa a pravidelné páteční pořady na SVCS, a chcete-li, abychom vám i nadále mohli přinášet nové informace a politické analýzy a komentáře, přispějte prosím jakoukoliv sumou v závěru tohoto měsíce na naší obvyklé darovací stránce  zde , ale pouze v případě, že si to můžete dovolit, tedy podle svých možností. Každý příspěvek má smysl, každý se počítá, malý i velký. Zatím jsme vysbírali jen cca.  75%  z cílové sumy a  do konce měsíce zbývá pár hodin . Přispět můžete bankovním převodem, PayPalem, Bitcoinem a poštovní složenkou na účet. Naše práce může pokračovat jedině s Vaší podporou, jinak to není možné a nemělo by to ani smysl, protože podpora musí být oboustranná.  Náš server je tu pro vás. Za Vaši podporu a pomoc předem děkujeme!Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!


Dnes nejprohlíženější