Kanada a Irsko: Děti, které jsou potraceny ve vysokém stádiu těhotenství a stále žijí, se ponechávají bez péče zemřít
RSS

Kanada a Irsko: Děti, které jsou potraceny ve vysokém stádiu těhotenství a stále žijí, se ponechávají bez péče zemřít

Ve stále více zemích je naprosto legální potrat až do porodu. Tedy žena může přijít na potrat třeba v době, kdy na ni již přichází porodní bolesti a prohlásit, že jde na potrat.
To je umožněno v některých demokratických státech USA (demokraté dokonce připravují zákon , který by umožnil zabití dítěte až 28 dní po porodu), ale také na Novém Zélandu , v Kanadě či Irsku.
V podobném znění se zákon připravuje například v Německu, kde již přišli s návrhem Zelení . Již před časem vyzvala i WHO všechny země světa, aby podobný zákon postupně připravily.
Jde samozřejmě o další depopulační nástroj, který de facto legalizuje vraždu. Lze předpokládat, že doba, po kterou bude možné plně vyvinuté dítě usmrtit se bude postupně prodlužovat.
Je samozřejmě logické, že dítě ve vysoké fázi těhotenství je schopno žít mimo tělo matky. Co se ovšem s takovým živým dítětem děje, aby mohlo být „potraceno“ – tedy lépe řečeno legálně zavražděno??
V některých zemích se před potratem životaschopného dítěte propíchne jeho hlavička speciální jehlicí, čímž dojde k jeho usmrcení (např. v USA). Pak jsou zde i země, kde se životaschopné dítě nechává jen tak bez péče zemřít…
V Kanadě je potrat legální a financovaný z veřejných zdrojů  ve všech fázích těhotenství. Potraty v pokročilé fázi těhotenství pravidelně vedou k živě narozeným dětem.
Děti narozené tímto způsobem jsou ponechány zemřít bez lékařské péče. V roce 2021 to bylo  127 případů , v roce 2022 se počet zvýšil na 149 . I když nejste věřící, tyto satanistické praktiky musí přijít každému normálně myslícímu člověku jako absolutní zlo.
Příliš málo z toho, co se děje ve Trudeauově Kanadě, se dostává k veřejnosti v Evropě. Tam je prakticky každá „woke“ levicově liberální fantazie z nejtemnějších dystopií uvedena do praxe.
Zde jste si již opakovaně mohli přečíst o praxi státem asistované sebevraždy , která je také spojena s obchodováním s orgány . V Kanadě se někdy může stát, že zdravotně postiženým nebo chudým lidem navrhnou sebevraždu .  Tímto způsobem lze zabít i děti od 12 let, návrh zákona však již počítá i s dětmi mladšími.
Kromě toho, že nikdy nebyla připuštěna diskuse o tom, že absurdně vysoký počet potratů lze považovat za důvod, proč celosvětově klesá počet bílých lidí evropského původu, existuje také řada neziskovek, které potraty propagují a podporují finančně. V obou oblastech můžete také najít peníze od globálních zločinců, jako je George Soros.
Níže uvedená tabulka ilustruje ohromující skutečnost, že mnoho dětí se rodí živých po potratech, ke kterým došlo kdykoli po 20. týdnu těhotenství (tabulka 2).
V šesti případech byly interrupce provedeny od 29. týdne těhotenství. V očích civilizovaných lidí je to státně legální vražda novorozenců. Takzvané „předčasně narozené děti“ jsou považovány za životaschopné od 23. týdne těhotenství – samozřejmě s vhodnou lékařskou pomocí.

Protipotratová aktivistka  Niamh Uí Bhriain  nyní odhalila, že tato praxe  se nyní rozšířila i do Irska . O miminka, která se narodí živá po potratu, se nikdo nestará, odloží se „bokem“ a nechávají se bez jakékoli péče zemřít.

Nejde o fámy, ale o fakta podložená oficiálními dokumenty.


Ve studii UCC autoři poznamenávají, že pokud se dítě „narodilo živé po potratu indukcí porodu,“ byli specialisté, kteří potraty prováděli, frustrovaní konflikty s neonatology a neměli jasno v tom, co se živými dětmi.
Lékaři nakonec nechávají dítě zemřít jednoduše tím, že se o něj nikdo dál nestará.
Scénář je prostě děsivý. Jen těm nejtvrdším povahám a nejkrutějším politikům by to nepřipadalo hluboce znepokojivé.
Dítě, které se narodí živé po potratu a pravděpodobně má potíže s dýcháním, je ponecháno bez péče v naději, že zemře. To dělají „lékaři“,  kteří mají ve skutečnosti zachraňovat životy.
Nyní již také lépe chápu jak je možné, že se našlo tolik „lékařů,“ kteří byli ochotni jet v celém covidovém  a očkovacím podvodu.
Zdá se, že ve studii , na kterou odkazuje Niamh Uí Bhriain, byla citována naprostá bezcitná hovada. Stěžují si na všechny potíže, které by mohly nastat, kdyby miminko zákrok navzdory všemu přežilo.
Aktivistka je přesvědčena, že veškeré lidství bylo ztraceno a kultura je zcela zničena. Skutečný soucit nezahrnuje zabíjení. Nyní by byl čas na nový začátek a ne ještě „liberálnější“ zákony o potratech.
Silnější povahy se mohou na závěr podívat na video, kde je ukázka potratu ve druhém trimestru. Již to není morálně přijatelné pro mnohé lékaře. Jaké to pak musí být v případě vyšších stádií těhotenství? Co za „lékaře“ může podobné zákroky provádět??
Na to si jistě odpovíte sami. Zdá se, že Mengele by měl v dnešní době poměrně pestrý výběr spolupracovníků a následovníků…

 Ohodnoťte tento příspěvek! [Celkem: 0 Průměrně: 0 ] Článek Kanada a Irsko: Děti, které jsou potraceny ve vysokém stádiu těhotenství a stále žijí, se ponechávají bez péče zemřít se nejdříve objevil na Necenzurovaná pravda .


Nejčtenější za týden