V americkém Bostonu se konal největší sjezd satanistů, na úvod roztrhali Bibli a policejní vlajku (video)
RSS

V americkém Bostonu se konal největší sjezd satanistů, na úvod roztrhali Bibli a policejní vlajku (video)

Jak jste si zde mohli přečíst již dříve, tak v americkém Bostonu byl svolán sjezd satanistů, kteří jsou dnes v západních zemích plně akceptováni.
Ostatně, jejich ideologie má velmi blízko k té vládnoucí. Není asi náhoda, že všichni účastníci se museli prokázat plným covid očkováním, což jen potvrzuje, jak moc jsou v souladu se zvráceným režimem.
Satanisté jsou například také plně v souladu se zákony, které již v některých zemích povolují potrat až do porodu – včetně vraždy přeživšího potraceného dítěte.
Satanisté  se tento víkend shromáždili v Satanském chrámu v Bostonu v Massachusetts, aby oslavili 10. výročí chrámu.
Satanistický sjezd sliboval, že bude „víkendem rouhání a vzpomínání v Bostonu,“ podle webových stránek chrámu:
„Tato událost je věnována bostonské starostce Michelle Wu za její protiústavní snahu udržet TST mimo veřejná prostranství v Bostonu,“ uvedl Satanský chrám.
TST SatanCon 2023 se koná v historickém centru Bostonu v Massachusetts od 28. do 30. dubna 2023 s tématem „Hexennacht in Boston“. Účastníci se mohou těšit na přednášky a panely prezentované našimi kampaněmi a sbory, stejně jako večerní zábavu a satanské tržiště.“
Satanisté  během svého zahajovacího rituálu tento víkend roztrhali Bibli a pro-policejní vlajku. Zajímavé je, že Korán terčem jejich útoku nebyl. Nicméně v něm by zřejmě našli mnoho společného s jejich ideologií.
Úvodní satanistický rituál:

Satanists held an opening ceremony at 10th anniversary of Satancon in Boston Massachusetts.
Organizers say it the largest satanic gathering in history.
Bibles and Thin Blue Line flags were destroyed. pic.twitter.com/MP3mJ1Lozd
— Citizen Free Press (@CitizenFreePres) April 28, 2023

 
Organizátoři tvrdí, že jejich setkání bylo největším satanistickým srazem jaký kdy ve světě proběhl…
Ohodnoťte tento příspěvek! [Celkem: 0 Průměrně: 0 ] Článek V americkém Bostonu se konal největší sjezd satanistů, na úvod roztrhali Bibli a policejní vlajku (video) se nejdříve objevil na Necenzurovaná pravda .


Nejčtenější za týden