Klimatická aktivistka Greta Thunbergová způsobila rozruch poté, co se představila pro reklamu na vakcinační kampaň s kriminálním gangsterem rapperem narozeným v Somálsku + FOTO

Klimatická aktivistka Greta Thunbergová způsobila rozruch poté, co se představila pro reklamu na vakcinační kampaň s kriminálním gangsterem rapperem narozeným v Somálsku + FOTO

Klimatická aktivistka Greta Thunbergová způsobila rozruch poté, co se představila pro reklamu na vakcinační kampaň s kriminálním gangsterem rapperem narozeným v Somálsku, který je shodou okolností usvědčeným zločincem.
Na fotografii zveřejněné v rámci kampaně „Vyhrajte si rukáv“, která vyzývá Švédy, aby se očkovali proti COVID-19, je Thunberg viděn v objetí rappera 1. Cuza, který je o dvě hlavy vyšší.
1. Cuz je považován za narůstající hvězdu švédské rapové scény a je známý tím, že vždy nosí masku jako obrazový trik a nikdy neodhalí své skutečné jméno. V rozhovoru připustil, že si za trestný čin odseděl dva roky vězení, ale své přesvědčení neodhalil a označil jej za „závažný zločin s přísným trestem“.
Jeho texty a hudební videa se obvykle zaměřují na kriminalitu spojenou s gangy, obchodování s drogami a nenávist k policii jako opakující se témata.
Na sociálních médiích vyvolala fotografie silné reakce, přičemž některé se hádaly 1. Cuz a Greta Thunbergová, která se proslavila jako dospívající aktivistka a od té doby se stala tváří globálního klimatického hnutí, vytvářejí „nemocné kombo“, zatímco jiní navrhli že fotografie byla „stejně nepříjemná jako nevhodná“.
View this post on InstagramA post shared by kavlaupp (@kavlaupp)„Pokud chcete časovou stopu a obrazový důkaz toho, jak se vykolejilo Švédsko v roce 2021, bude tento obrázek v budoucnu vynikající v historických knihách,“ poznamenal jeden uživatel v poli komentářů Instagramu. Píše portál Sputnik .
“Greta a zločinec gangu.” Dobrý vkus!” zazvonil další.
“Je to skutečné ?!” Svalím se tedy! “ zareagoval ještě jeden.
Ostatní uživatelé přiznali, že byli „vyplazeni“, což naznačuje, že Greta vypadá, jako by byla zajata.
Příspěvek Klimatická aktivistka Greta Thunbergová způsobila rozruch poté, co se představila pro reklamu na vakcinační kampaň s kriminálním gangsterem rapperem narozeným v Somálsku + FOTO pochází z ČeskoBezCenzury.czJak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!


Dnes nejprohlíženější