Ve Švédsku vznikla nová politická strana, islámská strana. Bude tam vládnout brzy

Ve Švédsku vznikla nová politická strana, islámská strana. Bude tam vládnout brzy

ROMAN BEDNÁR

Evropa se svými křesťanskými tradicemi a křesťanskými kostely pod tlakem islámu a globalismu upadá rychle do dekadence apokalyptických rozměrů.Křesťanské tradice mizí upadají a se vytrácejí a počet křesťanských kostelů klesá.
Islám to jen těší a ten v Evropě sílí a získává stále větší politický vliv.  Mnohé z toho se děje v pozadí a pro křesťanskou veřejnost nepozorovaně. Islám má velkou vlastní globální moc – křesťanství ji nemá. To globalisty, kteří chtějí “rozpustit” národy velmi těší, a proto mu radostně podávají ruku.
V západní a severní Evropě narůstá počet stran, které jsou buď čistě islámské nebo projevují vůči islámu mimořádně sympatie.
Nic podobného neexistuje v islámských zemích. Pokud by tam někoho napadlo založit křesťanskou politickou stranu, tak by putoval na mnoho let do vězení a v některých případech na popraviště.
Švédsko patří v posledku k rostoucímu “spolku” těch evropských států, které se mohou “pochlubit” tím, že mají muslimské strany pro muslimy.
Islám nás atakuje a postupně dobývá z jihu, západu, východu a nyní už i ze severu.
Ve středověku to bylo “jen” z východu a z jihu. Evropa tehdy odolala – nyní je o jejím osudu ale už rozhodnuto. Islám je houževnatý a odolný případným odstředivým silám – křesťanská Evropa je vnitřně slaboučká a mnoho jejích křesťanských politiků doslova nahrává islámu a kolaboruje s ním a bohužel platí to i pro část křesťanských teologů a církevních hodnostářů.
Země švédských Vikingů bude již v blízké době postižena etnicko-religiózní změnou paradigmatu.
Jeden švédský Turek Yüksel ukazuje Švédům realitu, kterou nechtějí vidět švédští politici – rychlý společenský a politický vzestup muslimských minorit. Těchto muslimů je 820 000, z toho více než 100 000 Turků.  Ti se rozmnožují přímo nezadržitelně, mnohem rychlejším tempem než etničtí Švédi.
Nyní tvoří více než 8 procent obyvatelstva, přičemž někteří experti předpokládají, že do roku 2050 budou tvořit již cca 30,6 procent obyvatelstva Švédska.
Přičemž tu mluvíme jen o těch muslimech, kteří mají legalizován pobyt.  Neoficiální zdroje tvrdí, že v zemi žije ilegálně dalších okolo 300 000 muslimů.
Yüksel přišel do Švédska v roce 2001 a o 18 let později založil muslimskou stranu Nyans , která chce mj. dosáhnout, aby zákon trestal tzv. islamofobii a afrofóbii, na které podle něj trpí mnoho křesťanů.  Nyans má jasnou představu i o zahraniční politice Švédska – ta má být mírně proevropská a výrazně propalestinská – to znamená, výrazně protiizraelská a proislámská.roman-bednar.com
Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!


Dnes nejprohlíženější