Alexander Soros v předvečer zavedení totálního lockdownu v Rakousku pro neočkované se setkal s rakouským kancléřem, ministrem zahraničí a bývalým kancléřem Sebastianem Kurzem! Probírali otázky situace na Balkánu a rozvoj Středoevropské univerzity, která s
RSS

Alexander Soros v předvečer zavedení totálního lockdownu v Rakousku pro neočkované se setkal s rakouským kancléřem, ministrem zahraničí a bývalým kancléřem Sebastianem Kurzem! Probírali otázky situace na Balkánu a rozvoj Středoevropské univerzity, která s

Alexander Soros v předvečer zavedení totálního lockdownu v Rakousku pro neočkované se setkal s rakouským kancléřem, ministrem zahraničí a bývalým kancléřem Sebastianem Kurzem! Probírali otázky situace na Balkánu a rozvoj Středoevropské univerzity, která se přestěhovala z Budapeště do Vídně! Odtamtud mladý Soros zamířil do Paříže a setkal se s Macronem! Izrael přitom neziskovce George Sorose už zakázal vstup do země na základě varování Mossadu, že Soros usiluje o destabilizaci Izraele! Od kdy majitelé neziskovek mají audience u nejvyšších politických představitelů?
V Rakousku od pondělí tohoto týdne platí brutální lockdown pro neočkované osoby, které smí chodit pouze do práce, na nákupy základních potravin a do lékárny. Je to model okopírovaný ze Slovenska, kde ten samý systém vloni koncem roku zavedl tehdejší premiér Igor Matovič. Jenže zcela bez povšimnutí českých i dalších médií došlo v Rakousku minulý týden k naprosto bezprecedentní schůzce na vrcholné úrovni, o které však média neinformovala. Rakouský premiér v roli kancléře Alexander Schallenberg se totiž na vrcholné schůzce setkal [ 1 ] s Alexanderem Sorosem, se synem George Sorose a dědicem jeho neziskového impéria.
Alexander Soros a Alexander Schallenberg, rakouský kancléř
Hovořili spolu o situaci na Balkánu, o migrační krizi na hranicích Běloruska a Polska a rovněž o rozvoji Středoevropské univerzity, která se přestěhovala z Budapešti do Vídně. Na řadu přišly i otázky chystaného lockdownu pro neočkované Rakušany. Rakouský kancléř se potom s mladým Sorosem vyfotil pro média a Rakušané nevěřili vlastním očím. Oba dva totiž spolu vedli jednání bez roušek a respirátorů. A to nebylo všechno. Oficiálně přijel mladý Soros do Vídně u příležitosti uctění památky holokaustu a výročí Křišťálové noci z roku 1938.
Alexander Soros na inspekční cestě po Evropě
Mladý Soros se minulý týden setkal i s hlavou rakouské diplomacie, tedy s ministrem zahraničí Michaelem Linhartem a před začátkem schůzky spolu pózovali pro fotografa, opět ale bez roušek a respirátorů. Za zavřenými dveřmi spolu jednali více něž hodinu, není jasné, co bylo náplní rozhovorů, protože rakouská média se omezila pouze na konstatování, že šlo o přátelskou návštěvu. A to pořád není všechno.
Alexander Soros se setkal i s bývalým premiérem Sebastianem Kurzem, který o mladém Sorosovi napsal na Twitter [ 2 ], že je rád, že se mohl znovu setkat se svým dobrým přítelem. Alexander Soros převzal po svém otci denní operace Open Society a de facto se stal provozní ředitelem celé organizace, ovšem starý pán stále tahá za nitky a synka vysílá na mise a schůzky s vysokými představiteli po celé Evropě. A jak správně tušíte, ani při setkání se Sebastianem Kurzem nedošlo na roušky, ani na respirátory. Ty se nosí pouze před televizními kamerami, když rakouská vláda vyhlašuje nová opatření proti neočkovaným.
Alexander Soros navštívil minulý týden i bývalého kancléře Sebastiana Kurze
Možná se teď zamyslíte a zděsíte se, jak je vůbec možné, že jakýsi synek majitele neziskové organizace si dává schůzky a dostaveníčka na vrcholné úrovni v jeden týden s kancléřem, s ministrem zahraničí a s bývalým kancléřem? Jak je možné, že jakási neziskovka a její představitelé mají audience u nejvyšších politických představitelů rakouského státu? Ano, je to kvůli tomu, že Sórošova neziskovka je front house , maskovací krytí pro silové operace globalistů a rozvracení států s nepohodlnými vládami v Evropě. A nejen v Evropě, po celém světě.
Přesně z toho důvodu Izrael zakázal činnost neziskovým organizacím George Sorose v zemi, protože podle Mossadu představuje nezisková lobby George Sorose bezpečnostní riziko pro stát Izrael [ 3 ]. Peníze od Geroge Sorose financovaly v roce 2018 státní převrat na Slovensku, obětí se stal Robert Fico, který díky tomu prozřel a pochopil brutální procesy vyššího řízení globalizace, minulý rok v srpnu stály tytéž peníze za protesty v Minsku proti Alexanderu Lukašenkovi. Varování Mossadu nelze proto brát na lehkou váhu a je jasné, proč všichni politici před emisary Sórošovy rodiny panáčkují a poklonkují. Mají strach, že by jim Sórošův rodinný klan přinesl barevnou revoluci i do jejich země.
Mladý Soros se fotí s kancléři a ministry, ale nikdo nemá roušky
Poté, co Maďarsko v roce 2017 zakázalo Sorosově univerzitě CEU působit v zemi kvůli Sorosovým neustálým destabilizačním záměrům (již několik států uvrhl do hluboké krize a často na tom ekonomicky vydělal), se bývalý spolkový kancléř Christian Kern (SPÖ) zasadil o to, aby byla Sorosova univerzita přesunuta do Vídně. Společně s bývalým starostou Michaelem Häuplem se podařilo uzavřít smlouvu.  Na náklady daňových poplatníků byla za tímto účelem zrekonstruována i nemocnice Otto Wagnera, aby se učenci filantropického Sorosova světového řádu měli na své nové drahé soukromé univerzitě ve Vídni dobře. A tak se univerzita přesunula jen v rámci Rakousko-Uherska o pár desítek kilometrů na západ. Níže je video z roku 2019, George Soros dostal vyznamenání za zásluhy o rozvoj města Vídně.

Bürgermeister Michael Ludwig hat heute George Soros das Große Goldene Ehrenzeichen für Verdienste um das Land Wien verliehen. pic.twitter.com/FfoAarMEh0
— Stadt Wien (@Stadt_Wien) November 14, 2019

Zatímco Rakušáci bez vakcíny čelí teroru a spolu s nimi i vakcínou očkovaní obyvatelé mají své covidové pasy a jsou sledováni na každém kroku, přičemž v obchodech a při setkávání musí nosit roušky a respirátory, tak v případě mladého Sorose a rakouských představitelů na schůzkách s ním to neplatí. Na ně se prostě roušky a respirátory nevztahují a ještě mají drzost se těmito fotkami chlubit na Twitteru. A opravdu si myslíte, že kancléři nebo ministři zahraničí se nebojí o své zdraví a život, že se setkávají s mladým Sorosem, který soukromým Embraerem létá po celém světě a setkává se s desítkami lidí každý den?
Consigliere starého pána s obrovskou mocí v rukách nad marionetami Domu Rothschild
Copak oni se nebojí viru? A na ně pravidla a opatření neplatí, že se setkávají s cizincem, který létá po světě a bez roušky se setkává s kdekým? Víte, kam zamířil Alex Soros z Vídně? Včera v pondělí se setkal v Elysejském paláci v Paříži s prezidentem Emmanuelem Macronem [ 4 ]. A představte si, zase bez roušek. Oni se tím doslova vysmívají tupým goyim , které policisté mlátí pendreky na ulici, když si nenasadí roušky , ale když se setká mladý Soros s prezidentem, na pohodu jedou bez roušek a ještě se vyfotí. Kdepak, nebojí se a moc dobře to vědí. Jsou to totiž kádři globalistů, poslušní vykonavatelé příkazů tzv. světového Domu Sion zastoupeného v Londýně Domem Rothschild a jeho emisary. A teď dobře poslouchejte.
Alex Soros se v pondělí po příletu z Vídně sešel v Paříži i s francouzským prezidentem Emmanuelem Macronem
Starý pán už je na tom špatně, takže přenesl svoji práci na bedra syna. Dříve soukromým tryskáčem Embraer létal po světě George Soros osobně a rozdával kancléřům, premiérům, prezidentům i ministrům notičky, instrukce od globalistů, tedy od Domu Rothschild.  Teď tu samou práci za něj dělá jeho syn Alexander. V řadách mafiánských rodin se této pozici zástupce capo di tutti capi říká consigliere , tedy pravá ruka šéfa, ale ne v pozici zaměstnance, ale nejbližšího člena rodiny, kterému jsou svěřeny politické a provozní úkoly zabezpečující chod a provoz rodiny. Pro tuto roli v češtině neexistuje přesný český ekvivalent, protože slovo poskok vyjadřuje něco úplně jiného na nižší pouliční úrovni, a nelze použít ani slovo poradce , protože to nevystihuje roli  consigliere .
Podzimní vlny a pandemie způsobuje ztráta přirozené imunity obyvatelstva způsobená omezením kontaktů lidí po celý rok
Nejbližším výstižným označením je emisar , tedy vyslanec na misi, který přináší návrhy k jednání. Jenže v tomto případě nejde o roli emisara s návrhy k jednání, ale o člověka, který přijel zkontrolovat práci politiků a přinesl příkazy, noty od kmotra a nové úkoly. Je to role vrchního super-dozorce, supervizora globalistů. A před  consiglierem se všichni klaní stejně, jak kdyby přijel samotný capo di tutti capi . Starý pán tak pověřil svého syna rolí  consigliera a synek tak létá po světě, dohlíží na gójské a chazarské marionety a jejich upatlanou a špinavou práci, jak plní úkoly Domu Rothschild v procesech zavádění Total Control.
Nejhorší je situace v Singapuru, kde je 95% obyvatel naočkovaných, ale nemocnice jsou tam zaplaveny těžkými případy očkovaných s nákazou. Celý rok nosili roušky a přišli o veškerou přirozenou imunitu
Přišel podzim a v celé Evropě začala masová manufaktura a výroba covidových čísel, což je podle všech známek zmutovaná chřipka, která chodí každý podzim, ale lidé to neví a myslí si, že je to nový virus.  Průběh nemoci je totiž drsnější. Jenže, je to pořád jenom ta samá chřipka, ale průběh je drsnější kvůli tomu, že celá populace masově a naráz přišla o přirozenou a kolektivní imunitu. Lidé se stali nošením roušek a respirátorů po celý rok zranitelnými, jejich těla ztratila imunitu proti stovkám chřipkových kmenů, takže když teď někdo onemocní chřipkou, má opravdu drsný průběh.
Globalisté nemusí vymýšlet nový virus, stačí nasadit lidem hadry na ústa a zabraňovat jim tím ve vytváření si přirozené imunity po dobu několika měsíců. Pandemie na podzim je potom zaručena
Za to všechno mohou roušky a respirátory. A víte, v které evropské zemi nemají žádnou pandemii a podzimní krizi? Ve Švédsku, kde se na opatření vykašlali a nechali populaci pěkně promořit. A proč to bylo dovoleno globalisty? Protože ve Švédsku je v provozu islámská pilotní demografická laboratoř. Jsou tam miliony Arabů, islámská ghetta, arabizovaný lebensborn , a proto v zemi není dovoleno provádět souběžně očkovací procesy, protože by vedly k omezení plodnosti arabských mužů a švédských žen.
Globalisté nepotřebují vymýšlet nové zabijácké viry. Stačí pouze lidem a dětem na několik měsíců vnutit nošení roušek a na podzim potom zaručeně vypukne epidemie, protože těla zbavená přirozené kolektivní imunity zareagují na kontakt s obyčejnou chřipkou jako na kontakt se zabijáckým virem, u lidí propuknou zápaly plic, zaplní se JIPky.
Alexander Soros se minulý týden setkal i s rakouským ministrem zahraničí Michaelem Linhartem
A jakmile to na jaře skončí, znovu se nařídí lidem nosit roušky a respirátory, aby se ten zlý virus nevrátil. A tak lidé zase budou nosit roušky a respirátory jako truhlíci po celý rok, až…  až zase onemocní, protože si rouškami bránili ve vytvoření kolektivní přirozené imunity a na podzim zase vypukne nová epidemie chřipky. A tak pořád a pořád dokola, a pořád a pořád už jen očkování, boostery, přeočkování, boostery. A to kvůli tomu, že lidé nosí roušky a respirátory, které brání utváření kolektivní přirozené imunity. Je to genocida našich národů za bílého demu a epidemiologové a mnozí lékaři se na tom aktivně podílejí. Pouze politikům a vysokým kádrům Sórošova impéria je dovoleno roušky nenosit.
-VK-
Šéfredaktor AE News


Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!


Nejčtenější za týden