Pedofil Woody Allen se pravidelně stýkal s Epsteinem
RSS

Pedofil Woody Allen se pravidelně stýkal s Epsteinem

Obviněný pedofil Woody Allen se pravidelně stýkal s Jeffreym Epsteinem, a to i poté, co si tento odpykal trest vězení za sex s nezletilými dívkami. (Foto: Wikimedia)Podle nejnovější sbírky dokumentů, včetně e-mailů a rozvrhů, kterou odhalil deník The Wall Street Journal, si 87letý kontroverzní režisér s Epsteinem domlouval schůzky nejméně jednou měsíčně v letech 2014 a 2015.
Epsteinův seznam: Bidenův šéf CIA, Rothschildová, Chomsky a další
Allenova asistentka poslala soukromou pozvánku také v listopadu 2012, více než tři roky poté, co Epsteinovi skončil trest odnětí svobody za přiznání viny za navádění k prostituci dívky mladší 18 let, ukázaly dokumenty.„ Woody se ptal, zda by Jeffrey měl zájem podívat se na svůj nový film buď dnes, nebo zítra?“ ptal se vzkaz, na který odsouzený pedofil odpověděl, že je k dispozici.
„Nejhorší hrůza, jakou jsem kdy viděl.“ Herec popsal, co se děje v Hollywoodu
Následující rok měla dvojice v plánu navštívit ateliér umělce Jeffa Koonse, který však na žádost o komentář k této události nereagoval, uvedl WSJ.O rok později, v říjnu 2014, Epstein plánoval, že režisér filmu „ Annie Hallová“ bude dávat lekce filmového střihu v rozlehlém manhattanském sídle, kde Epstein zneužíval dívky a hostil řadu vysoce postavených hostů, včetně prince Andrewa, ukázaly dokumenty.Zdroj: nypost.com
Šokující studie OSN: Pedofilie jako lidské právo?
Článek Pedofil Woody Allen se pravidelně stýkal s Epsteinem se nejdříve objevil na AC24.cz .


Nejčtenější za týden