Bezohlednost pokračuje

Bezohlednost pokračuje

VOJTĚCH MACHÁLEK
Netušil jsem,  že na stará kolena, zažiji takové situace, že kdyby v nich nešlo i o životy, tak by to bylo možná i humorné. Otevřu počítač a vyskočí na mě zpráva, že 26 letý Klára, se cítí být bisexuální lesbou, ale máme jej oslovovat jako chlapa. Umí se zamilovat do ženy i do muže. Žije se ženou, má mužské milence, a sex prý provozuje jen jako lesba. Vůbec netuším, co to znamená v praxi, takže za sebe dodávám: aby se v tom prase vyznalo!
V holandském Utrechtu , se konal nějaký festival, kterého se zúčastnilo  20 000  QR kódů, tedy s potvrzením o prodělaném očkování a negativních testech na Covid.  1000  z nich údajně Covidem onemocnělo. Zpráva cílená na mladší ročníky, které je potřeba všechny do jednoho zlomit. Autoři této zprávy ale nedomysleli, že je to zpráva nesmírně kontraproduktivní. Jak to, že může dojít za jednu jedinou noc k takovému přenosu mezi očkovanými? Co vlastně vakcinace zaručuje?  Kulové je správně!
16.7.2021  článek na Seznamu.” Česká studie ukázala, že mladí lidé jsou odolní proti Covidu! “Studii provádělo sdružení mikrobiologů, imunologů a statistiků s názvem SMIS, v laboratoři nemocnice v Havl.Brodě. Závěrem studie bylo konstatování, že mladí nejsou ohroženi ani vážným průběhem nemoci, ani hospitalizací, ani úmrtím. Naopak potvrdili, že zavření škol mělo a má negativní vliv na jejich fyzické a mentální zdraví. Potvrdili tedy to, co si celou dobu myslí, aspoň doufám, většina našeho národa. Studie ukazuje, že mezi vědci a odborníky, jsou lidé, kteří umí dodat lidem potřebný optimismus, nebojí se říkat opak toho, co velká hromada prodejných expertů, kteří umí jen jediné.  Páchat duševní genocidu na psychickém zdraví občanů!
A z těchto útočníků na psychické zdraví národa okamžitě vyskočil jeden z těch  profláklých MeSESáků ,  Daniel Dražan . Okamžitě vyjel na koni a sdělil, že mladí jsou velice ohroženi mutací Delta a jediná alternativa je očkování a to všech mladých! A šmytec!
Zřejmě tím myslel takovou ochranu, jakou poskytlo dvojí očkování jednomu ministrovi britské vlády, který se potkal s premiérem Johnsonem a ministrem financí Sunkem a poté se zjistilo, že je i přes dokončené očkování nakažený Covidem. Takže nejvyšší patro britské vlády teď sedí doma na zadku.  Protože se potkalo s nakaženým očkovaným!  Další perfektní důkaz o tom, že lpění na proočkování všech, jak si přeje Babiš, je hovadina. A navíc je vynucovat pomocí omezení osobních svobod, je v podstatě zločin.
Mezitím, co se situace zlepšuje, tak se spousta darebáků snaží vytvořit pocit, že je to čím dál horší. Velká nájezdová skupina policajtů a hygieniků začala přepadat bary. A přestavte si, že se tam očkovaní návštěvníci odvážili dokonce tančit! Proto byli exemplárně potrestáni. Byli prý příliš blízko sebe! Nevím, již dlouho jsem netančil, ale co je svět světem, tak vždy platilo, že spolu tančí ti, kteří jsou vzájemně sexuálně přitahování. Takže na parketě jsou většinou jen ti, co jsou již dávno partnery se vším všudy, anebo se tentýž večer partnery stanou. Za intimní příblížení na parketě dostanou paletu, pak doma šupnou do postele, rozestup naprostá nula, nebo budou dokonce v sobě. A bez pokuty.
Další borec, kterého nám byl čert dlužen ministr zdravotnictví Adam Vojtěch , muž s přesně takovou zdravotní kvalifikací, jakou mám i já, kudy chodí tam i škodí. Usilovně pracuje na postupné degradaci našeho zdravotnictví. Zřizování  odchytávacích a očkovacích center  na naprosto nedůstojných místech, v pofiderních podmínkách, bez registrace a na počkání, bez zdravotní dokumentace, není nic jiného než  degradace lékařského povolání!  Navíc uvažuje o mobilních výjezdech kdekoliv mezi lidi. Ano, třeba na vesnicích je spousta prázdných objektů bývalých kravínů a prasečáků po kdysi fungujících JZD.  Co říkáš Adame?
Pro mě, chlapa, který si ještě pamatuje druhou světovou válku, bylo lékařské povolání vždy něco vznešeného. Lidé chodili k lékaři pro pomoc v nemoci a také pro duševní podporu. Očekávali porozumění, laskavé jednání a také tomu tak bylo. Nepřipadalo v úvahu, že by pacient v čekárně, poté co sdělil lékařce, že má 40 stupňů horečky uslyšel to, co nedávno můj 30 letý vnuk!” Okamžitě opusťte budovu naší polikliniky!  Přijďte, až budete mít PCR test! Vnuka vozila jeho žena, zdravotní sestra na IP a z jednání lékařky byla v šoku. A mě to sere dodnes.
 Čtvrtek vyhazov, v pátek PCR test 15 km od místa bydliště, v sobotu, kdy lékařka sedí doma výsledek. Až v pondělí,  to je pátý den !  se ta kráva dověděla,že jej vyhodila bezdůvodně . Jako by horečka nemohla signalizovat jinou nemoc než Covid! Tedy tu nemoc, proti které by měla mít lékařka očkováním zajištenou ochranu. Proč tomu tedy sama nevěří a bojí se pacienta? Zřejmě má důvod.
  Televizní   duel Kubka s Vojtěchem , byl veden v duchu co nejvíc stresovat lidi, hrozit nedozírnými následky v případě, že lidé nebudou poslouchat, jak tito chytrolíni pískají. Kubek, to je přímo prototyp toho, jak by lékař neměl vypadat a jednat. Navíc oba lhali. Ve statistikách, kterými tam mávali, vynechali všechny negativní věci. Adam V. tvrdil, že po  druhé dávce očkování onemocnělo na Covid jen 4000  lidí a že měli jen lehký průběh a neskončili v nemocnici, což je důležité.
 A klidně přeskočil fakt, že před druhou dávkou je logicky dávka první a po ní onemocnělo  21 774 lidí na Covid a 1003 z nich zemřelo a  druhé dávky se již nedočkalo. Data k 10.6.2021.  Viz dole přiložený odkaz na článek Seznamu ze dne 19.6.2021  Takže kdo lže a hlavně proč? Je to redakce Seznamu, která čerpala z neveřejných dat ÚZISu, nebo A.D s Kubkem?
A proč je v tom případě jasné. Zamlčovat vše negativní, včetně dalších zdravotních a vážných účinků do té doby, než dosáhnou očkovacího cíle! A do té doby také děsit, vyhrožovat, potírat všechny názory, které se liší od názorů MeSESáků! Dnes je např. na Seznamu článek,  že za protektorátu by byla Soňa Peková za své názory již nejméně sedmdesátkrát popravena!!  Má být prý ráda, že žije v tak solidním režimu! Věřím autorovi, že by byl rád, aby byla opravdu popravena a že je mu líto, že to prozatím nejde.  Zastánce vakcinací tak dává veřejně návod  jak na ty hajzly odpírače! Nezašlo to již někam daleko? Policie začala trestně stíhat ostravskou lékařku za výzvy k zastavení očkování. Za to, že to prováděla v nouzovém stavu, tak ji hrozí až 8 let vězení! Tolik další dnešní zpráva na Seznamu!
Prymula a Konvalinka  zase ubezpečovali národ, že vakcíny jsou od špičkových farmaceutických firem, a lidé by za vakcinací měli přímo spěchat, protože se není čeho bát!!
Jestli se tu kromě lidí ještě někdo bojí, tak jsou to právě tyto spolehlivé firmy!  Solidní firma za svými výrobky stojí a nenechává si podepsat prohlášení, že se zříká jakékoliv zodpovědnosti za použití při plošném použití. Na trhu v podstatě neexistují výrobky prodávané bez záruky. Jen ty vakcíny!! Opravdu je to tak v pořádku? Šli byste si koupit pro svou rodinu auto s tím, že firma nezaručuje nějaké selhání techniky? Třeba brzd či řízení?
Na závěr jen pár čísel od L.Duška za ÚZIS.
V roce  2010 evidovaly nemocnice 21 milionů a 360 000 lůžkových dnů.
 v roce  2019 20 milionů a 300 000 dní.
v roce  2020 , kdy údajně praskaly nemocnice ve švech  jen 17 milionů a 300 000 dní . Rozdíl mínus  4 milionů a 60 000 dní  oproti roku 2010 jednak to praskání nemocnic nedosvědčuje, ale co dosvědčuje dostatečně, je to, že v roce 2020 došlo k obrovskému zanedbání nezbytné lékařské péče!Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Slevové kupóny

Ušetřete nemalé peníze na online nákupech. Slevové kupóny do e-shopů.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET


Dnes nejprohlíženější