„Nesprávajte sa ako ľudia, nebuďte priateľskí,“ uviedla hlavná austrálska hygienička

„Nesprávajte sa ako ľudia, nebuďte priateľskí,“ uviedla hlavná austrálska hygienička

Hlavná austrálska hygienička upútala pozornosť, keď uviedla pozoruhodné vyjadrenie, ktoré znie ako z nejakého distopického sci-fi filmu.„Nesprávajte sa ako ľudia. Nehovorte so svojimi priateľmi, ani keď majú masky. Nebuďte priateľskí. Teraz nie je vhodná doba, „uviedla Kerry Chant v obhajobe zavádzaní nových opatrení.

Reakcia užívateľov sociálnych sietí bola nasledovná:Nemôžem si pomôcť, ale mám pocit, že vedú vojnu s pozitívnymi a láskou ako takou. Ako by chceli šíriť nenávisť a negativitu. Toľko vecí v politike posledných rokov nevyzerá inak než ako agendy, ktoré majú provokovať a snažiť sa ľudí všemožne popudiť. Ale prečo?Ľudia sa sťažujú na našu vládu, keď tu máme krajiny ako Austrália, NZ, Amerika, Francúzsko a Grécko, ktoré sa stávajú diktatúrami! To je šokujúce.
Zúfalí ľudia protestovali proti vláde! Odpoveď ministra: Absolútne nič vám to nepomôže, mali ste dosť času na to, aby ste sa zaočkovali

The post „Nesprávajte sa ako ľudia, nebuďte priateľskí,“ uviedla hlavná austrálska hygienička appeared first on MAGAZÍN 1 .Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Slevové kupóny

Ušetřete nemalé peníze na online nákupech. Slevové kupóny do e-shopů.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET


Dnes nejprohlíženější