Kováčik je obeťou spiknutia a politickým väzňom, Fico žiada jeho okamžité prepustenie

Kováčik je obeťou spiknutia a politickým väzňom, Fico žiada jeho okamžité prepustenie

24.7.2021 (Webnoviny.sk) – Predseda strany Smer – sociálna demokracia Robert Fico je presvedčený, že obžalovaný bývalý špeciálny prokurátor Dušan Kováčik je obeťou spiknutia a politickým väzňom. Uviedol to na sobotňajšom tlačovom brífingu pred Úradom vlády SR .
Fico povedal, že dôvody, ktoré ho oprávňujú tvrdiť, že bývalý špeciálny prokurátor je nevinný, vyplývajú zo správy Slovenskej informačnej služby . Tá podľa neho hovorí o manipulácii s trestnými konaniami. Na koniec svojho prejavu požiadal v mene svojej strany všetky zodpovedné orgány, aby Dušana Kováčika okamžite prepustili z väzby.
Bývalý špeciálny prokurátor Dušan Kováčik čelí obžalobe pre prijímanie úplatkov, založenie, zosnovanie a podporovanie zločineckej skupiny, zneužitie právomoci verejného činiteľa alebo ohrozenie dôvernej a utajovanej skutočnosti. Stíhaný je väzobne.
Viac k témam: politický väzeň , prepustenie z väzby , zatknutie Zdroj: Webnoviny.sk – Kováčik je obeťou spiknutia a politickým väzňom, Fico žiada jeho okamžité prepustenie © SITA Všetky práva vyhradené.Share

Tweet


Whatsapp
Print

0 Shares

Príspevok Kováčik je obeťou spiknutia a politickým väzňom, Fico žiada jeho okamžité prepustenie je zobrazený ako prvý na Slovensko Aktuálne .Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!


Dnes nejprohlíženější