Nová sezóna extraligy bude bez Miškovca aj Detvy, pribudne však Prešov a Spišská Nová Ves

Nová sezóna extraligy bude bez Miškovca aj Detvy, pribudne však Prešov a Spišská Nová Ves

26.7.2021 (Webnoviny.sk) – V hokejovej sezóne 2021/2022 s definitívnou platnosťou nebudú súčasťou slovenskej extraligy maďarský tím DVTK Jegesmedvék Miškovec ani HC 07 Detva , namiesto nich v najvyššej domácej súťaži budú štartovať kluby z Prešova a Spišskej Novej Vsi. Taký je výsledok zasadnutia Ligovej rady SZĽH, o ktorom informovali predstavitelia klubu HK Dukla Trenčín na svojom oficiálnom webe.
Nový ročník slovenskej hokejovej extraligy sa začne 24. septembra a v základnej časti všetci účastníci odohrajú po 50 duelov. “Všetky mužstvá sa navzájom stretnú štyrikrát, z toho dvakrát doma a dvakrát vonku,” referujú Trenčania s dôvetkom, že počas Vianoc sa uskutoční tzv. regionálne kolo.
Elitná šestka v extraligovej tabuľke po základnej časti postúpi do štvrťfinále play-off, o zostávajúce dve miestenky vo vyraďovacej časti budú bojovať kluby na 7. – 10. priečke v predkole. Pre družstvo z 11. priečky tabuľky sa sezóna skončí a tím z 12. pozície absolvuje baráž s víťazom SHL o extraligovú miestenku pre ročník 2022/2023.
Viac k témam: Tipos extraliga Zdroj: Webnoviny.sk – Nová sezóna extraligy bude bez Miškovca aj Detvy, pribudne však Prešov a Spišská Nová Ves © SITA Všetky práva vyhradené.Share

Tweet


Whatsapp
Print

0 Shares

Príspevok Nová sezóna extraligy bude bez Miškovca aj Detvy, pribudne však Prešov a Spišská Nová Ves je zobrazený ako prvý na Slovensko Aktuálne .Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!


Dnes nejprohlíženější