Prázdné regály a hrozba kolapsu. Británie řeší výpadky dodávání potravin

Prázdné regály a hrozba kolapsu. Británie řeší výpadky dodávání potravin

Vláda Velké Británie v pátek uvedla , že pracovníci, kteří jsou nezbytní pro zajištění dodavatelských řetězců, budou mít výjimku z karantén, aby bylo možné vyhnout se totálnímu vyprázdnění obchodů. (Foto: Twitter)
UK: Prime Minister Boris Johnson has been warned by supermarkets that he has 48 hours to fix the pingdemia. Otherwise, buyers will be faced with empty shelves in stores. pic.twitter.com/Beceq1YUoL — Jonas Jenssen (@jenssen_jonas) July 22, 2021Ve Velké Británii připravují proceduru, která umožní více zaměstnancům obchodů častěji se testovat místo toho, aby odcházeli na desetidenní karantény.Chtějí se vyhnout ekonomickému a logistickému kolapsu. V průběhu minulého týdne bylo více než 600 000 britských pracovníků „posazeno“ na karanténu ze strany aplikace místního zdravotnického systému.This is happening in the UK, and it will happen around the world. Empty shelves are seen in supermarkets as the public warned "don’t panic buy" amid #pingdemic in Britain. Around 15-20% of Britain's workforce in the critical food supply chain are currently self-isolating. pic.twitter.com/cYl9BDmuQE — AGENT X (@realCristianPM) July 23, 2021Ta jim sdělila, aby zůstali po dobu deseti dní doma, neboť se ocitli v kontaktu s někým, kdo byl pozitivní na koronavirus.Páteční noc přinesla informace, že vláda rozhodla o výjimce pro policisty, hasiče, pohraničníky, pracovníky dopravy a logistiky. Výjimka z karantén přitom má vyřešit množící se problémy s dodavatelskými řetězci.Fresh fruit and vegetables, meat and bottled water are all in short supply in some Welsh supermarkets https://t.co/rk5nEcf1Ap — H24 News UK (@h24news_uk) July 22, 2021V pátek také bylo rozhodnuto o denním testování pro pracovníky v potravinářství, neboť se podle slov britské vlády, jedná o kritickou infrastrukturu.To jim umožní rovněž se vyhnout izolaci. Výjimka ovšem bude platit pouze, pokud budou plně očkováni a budou mít negativní testy.
Článek Prázdné regály a hrozba kolapsu. Británie řeší výpadky dodávání potravin se nejdříve objevil na AC24.cz .Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!


Dnes nejprohlíženější