Švédsko: Dva muslimští vetřelci znásilnili čtrnáctiletou postiženou dívku

Švédsko: Dva muslimští vetřelci znásilnili čtrnáctiletou postiženou dívku

Dva mladí mladí “Novošvédové” byli usvědčeni z hromadného znásilnění 14leté mentálně postižené dívky. Okresní soud v Luleå je mimo vězení odsoudil i k deportaci. Pokud jde o tu deportační část, tak tomu snad moc nikdo nevěří, vždyť 99% nařízených deportací ve Švédsku vůbec neproběhne. Měli být deportováni již před zločinem a právníci dělali roky maximum  pro to, aby nebyli deportováni.
Na tomhle případu je pár věcí, které jsou u obohacovačů již jakousi “klasikou”. Za první, na základě jejich současného věku, který udávají,  jim bylo 17, když poprvé požádali o azyl ve Švédsku v roce 2015. To byl rok, kdy mnoho tisíc prošedivělých vousatých 14-17letých sirotků z obohacujících kultur, zahodilo svůj průkaz a vstoupilo do Evropy.
Věděli, že pravidla jsou odlišná pro “nezletilé osoby bez doprovodu” – s velkorysejšími sociálními dávkami a větší šancí na azyl –, a tak naskočili do stroje času, znovu jim bylo 14-17 let a usadili se v Německu, Rakousku, Francii nebo Švédsku. Otázka tak zní, kolik jim tehdy skutečně bylo a kolik jim je tedy nyní…
Za druhé, zločin, za který byli odsouzeni – manipulace a poté hromadné znásilnění nezletilé mentálně retardované dívky – je stále častější “zábavou” žadatelů o azyl v Evropě. Je to druh zločinu, který se zdá být docela populární u obohacující kultury, zatímco mezi domorodými Evropany je znatelně vzácnější.  A Švédsko je  co se znásilnění týče – na vrcholu evropského žebříčku. Přesto Švédsko přijímá další jim podobné obohacovače…
Dva žadatelé o azyl z Afghánistánu a Bangladéše, kteří přišli do Švédska v roce 2015 a měli dříve nařízenou deportaci, byli ve čtvrtek odsouzeni za znásilnění dítěte s přitěžujícími okolnostmi. Ke znásilnění došlo poté, co obelstili 14letou postiženou dívku, odvlekli ji do lesa v Norrbottenu a tam ji znásilnili vaginálně, análně i orálně. Muži, kteří byli ušetřeni deportace, jsou nyní trestáni vězením a deportací, ale budou se moci znovu vrátit do Švédska.
28. dubna tohoto roku 22letý Janmohammed Mohamadi, afghánský občan, a 23letý Mohammad Musaruf, občan Bangladéše, zastavili 14letou dívku, když šla ze školy. Mohammad, který dívku znal, ji nalákal do auta, prý na projížďku.
Dívka, která má podle právních dokumentů zdravotní postižení, byla překvapena, že měl Mohammad v autě dalšího přítele, a také se začala bát, když viděla, že ujíždí daleko od jejího rodného města Klöverträsk, 40 kilometrů od Luleå. Muži nakonec zastavili u skryté odbočky.
Na místě se Janmohammed a Mohammad střídali ve znásilňování dívky na zadním sedadle a nutili ji k orálnímu sexu. Ale i když dívka požádala muže, aby přestali, znásilnění pokračovalo – dívku znásilnili jak vaginálně, tak análně.
Po incidentu jeli autem zpátky a dívka byla propuštěna. Když se vrátila domů, dívčin otec si všiml, že je odtažitá, a také začala plakat. Později téhož dne byla dívka převezena do nemocnice na vyšetření.
Janmohammed i Mohammad původně obdrželi rozhodnutí o deportaci od Migrační agentury, protože neměli důvody pro azyl.
Kdo jsou obžalovaní, kteří měli i přes šest let pobytu ve Švédsku potřebu tlumočníka?
Mohammad Musaruf  (obr. vpravo)

Potřeba tlumočení – bengálština nebo hindština, občan Bangladéše.
Zastoupen advokátem Marcusem Stromem
Zatykač vydaný 28. dubna 2021, zatčen 6. května 2021, nařízena vazba – 7. května 2021

Janmohammed Mohamadi (obr. vlevo)

Potřeba tlumočení – Dari, občan Afghánistánu
Zastoupen advokátem Markem Tuhkanenem
Zatykač vydaný 30. dubna 2021, zatčen 30. dubna 2021, nařízena vazba 3. května 2021

Dále se uvádí, že oba měli být již před lety deportováni, ovšem migrační agentura a jejich právníci (placení z peněz švédských daňových poplatníků) se postarali o to, že vetřelci mohli zůstat nadále ve Švédsku.
Znásilnění bylo nahlášeno policii a dívka byla schopna na oba pachatele ukázat na Facebooku. Z policejního vyšetřování vyplývá, že Mohammad s dívkou přišel do kontaktu prostřednictvím známého a že před  znásilněním spolu flirtovali přes Facebook Messenger.
Existuje také řada zpráv souvisejících se sexem od Mohammada, které píše pod svým internetovým jménem “Mušaraf Chán”.
Když policie procházela mobilní telefony podezřelých, našla zprávy o incidentu. Jeden známý pachatele Mohammada se zeptal, jak mohl dívce něco takového udělat.
Janmohammed byl zatčen 30. dubna, zatímco Mohammad, který pobýval v zemi nelegálně, byl hledaný mezinárodně. Byl zatčen 6. května policií, když utíkal ze Švédska do Německa. Ale podle Mohammada byla cesta do Německa jen proto, že mu chyběly peníze a práce ve Švédsku.
Když se ho ptali, proč odešel do Německa, říkal, že tam šel, protože neměl peníze ani práci. M. dodal, že v Alvsbynu je práce, ale že nemůže pracovat pro švédský stát.”
Okresní soud v Luleå ve čtvrtek ve 14:00 odsoudil Janmohammeda i Mohammada za znásilnění dítěte s přitěžujícími okolnostmi  k pěti letům vězení a deportaci. Oba mají zákaz návratu do Švédska před rokem 2036.
Ohodnoťte tento příspěvek!

[Celkem: 0 Průměrně: 0 ]Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!


Dnes nejprohlíženější