Francouz bránil svoji přítelkyni před dvěma Afghánci, ti ho pobodali

Francouz bránil svoji přítelkyni před dvěma Afghánci, ti ho pobodali

Afghánci patří zdaleka k nejčastějším pachatelům násilné trestné činnosti na území Evropy. Právě nyní se vydávají na cestu sem statisíce dalších Afghánců, někteří dokonce legálně. Jejich přístup ke káfirským ženám je stejný, jako byl přístup jejich lžiproroka Mohameda. I proto figurují na předních příčkách znásilnění. A zdá se, že nemají problém napadnout ženu i tehdy, kdy má doprovod..
40letý muž byl bodnut do zad v noci ze soboty 10. na neděli 11. července poblíž stanice Charles-de-Gaulle v Rennes. Oběť se údajně snažila chránit svou přítelkyni před zákeřnými jedinci.
Muž byl bodnut do zad a ztratil vědomí. Vážně zraněný byl převezen do fakultní nemocnice Pontchaillou a ještě tu noc musel být operován. Podle policejní stanice není jeho život v ohrožení.
Dva lidé, podezřelí z toho, že jsou pachateli, uprchli. “Oba obžalovaní ve věku 19 a 25 let, kteří se narodili v Afghánistánu, byli zatčeni a vzati do vazby 20. července,” uvedl  státní zástupce Philipp Astruc několik dní po incidentu.
Dne 20. září 2021 byli umístěni do předběžné vazby, kde budou souzeni před trestním soudem v Rennes. “Budou se zodpovídat za násilné činy se zbraní, s následkem dočasné pracovní neschopnosti (ITT) delší než 8 dní a za sexuální napadení,” dodal státní zástupce.
 
 
Ohodnoťte tento příspěvek!

[Celkem: 1 Průměrně: 5 ]Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!


Dnes nejprohlíženější