Německo: 18letá dívka byla hromadně znásilněna a zbita třemi muži

Německo: 18letá dívka byla hromadně znásilněna a zbita třemi muži

Zdroje velmi úzkostlivě tají jakékoli zmínky o identitě či původu pachatelů, takže zatím lze v tomto směru jen spekulovat. Nicméně v posledních letech byla vždy tato hromadná brutální znásilnění v Německu doménou multikulturních obohacovačů. Paradoxně právě proto, že byli záhy po činu dopadeni, nebylo po nich vyhlášeno ani pátrání, kdy by byl jistou nápovědou samotný popis. K případu už lze jen dodat, že dívka sama doplatila na svoji bezmeznou důvěřivost….
V sobotu večer byla 18letá žena zřejmě vlákána do bytu v jižní části Leera, několikrát zbita a znásilněna třemi muži (18, 20, 21).  Oblečení oběti bylo zabaveno a žena byla gynekologicky vyšetřena. Podle informací BILDu je žena v extrémně kritickém psychickém stavu.
V tiskové zprávě policie oznámila:
Státní zastupitelství Aurich a policejní inspektorát Leer/Emden zahajují vyšetřování tří mužů ve věku 18, 20 a 21 let. Byli zatčeni v sobotu ráno a v neděli předáni soudci. Soudce nařídil pro všechny tři muže předběžnou vazbu, která byla podmínečně pozastavena.
Další podrobnosti o okolnostech trestného činu a zúčastněných osobách nelze v tuto chvíli z vyšetřovacích taktických důvodů zveřejnit. Státní zastupitelství Aurich a policejní inspektorát Leer/Emden výslovně žádají ochranu osobních práv zúčastněných osob a jejich okolí.
Aktualizace : Podle nejnovějších informací Bildu dívku znásilnili 2 Syřané a jeden Iráčan. K tomu už netřeba dodávat nic jiného, než ono obligátní: “Já jsem to říkala…”
 
Ohodnoťte tento příspěvek!

[Celkem: 1 Průměrně: 5 ]Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!


Dnes nejprohlíženější