Berlín si chce přivézt z Libanonu 500 nových obohacovačů

Berlín si chce přivézt z Libanonu 500 nových obohacovačů

V tomto případě se jedná skutečně o iniciativu německého hlavního města, tedy konkrétně jeho Senátu. Těchto 500 “Novoněmců” by tak mělo být přímo obohacením německého hlavního města. Podobně, jako například před časem stovky bývalých obyvatel vyhořelého řeckého tábora Moria, který si ovšem džihádisté sami zapálili.
Stávající multikulturní obohacení zjevně ještě nemá dostatek problémů nebo potenciálu pro konflikt. Červeno-rudo-zelený senát v Berlíně chce přijmout 500 “uprchlíků” z Libanonu, zejména Syřanů a Iráčanů, první rodiny mají letos dorazit do tohoto už beztak zkrachovalého města.
Berlíňané budou ze zpráv určitě nadšeni, a to nejen kvůli přemrštěné bytové nouzi, nedostatku jeslí a stupňujícímu se počtu lidí na sociálních dávkách, ale také kvůli posílení diverzity, která stále více mění město na Blízký východ.
Berlín chce přijmout 500 převážně Syřanů a Iráčanů z Libanonu. Jak v pondělí oznámila vnitřní správa, senátor Andreas Geisel (SPD) vydal odpovídající státní přijímací příkaz. První rodiny by mohly být přijaty do Berlína již letos, řekl Geisel. Plánem je přivézt do Berlína každý rok do pěti let 100 obzvláště zranitelných lidí z Libanonu.
Nyní je třeba připravit výběrová řízení. Poté následují bezpečnostní kontroly státní policie s podporou federálních bezpečnostních orgánů.
K tomu jen přidávám skromný dotaz: “Skutečně věříte Merkelové (krátce před německými parlamentními volbami), že odmítá obohacovače z Afghánistánu??”
Ohodnoťte tento příspěvek!

[Celkem: 1 Průměrně: 5 ]Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!


Dnes nejprohlíženější