Obranca Jaroš v NHL mení dres, zo žraloka bude diabol

Obranca Jaroš v NHL mení dres, zo žraloka bude diabol

27.7.2021 (Webnoviny.sk) – Slovenský obranca Christián Jaroš bude v zámorskej hokejovej kariére pokračovať v tíme New Jersey Devils. V pondelok sa stal súčasťou výmeny medzi San Jose Sharks a Devils. Tí za neho obetovali útočníka Nicka Merkleyho.
Jaroš podpísal ročnú dvojcestnú zmluvu v hodnote 800 000 amerických dolárov na úrovni NHL a 275 000 amerických dolárov v nižšej súťaži AHL. Dvadsaťpäťročný Košičan sa tak nestane obmedzeným voľným hráčom.
Jaroš odohral v uplynulej sezóne za Sharks iba sedem zápasov, v ktorých zaznamenal jednu asistenciu. V AHL absolvoval ďalších jedenásť stretnutí, v ktorých nazbieral tri asistencie. Celkovo má počas štyroch sezón v Ottawe a San Jose v najslávnejšej profilige na konte 84 zápasov so ziskom 14 bodov za 1 gól a 13 asistencií.
“Jaroš je obranca s limitovaným počtom minút v NHL a navyše nie je produktívny. Je však pravák a je robustnej postavy. A preto ho angažovali v New Jersey, keďže generálny manažér Tom Fitzgerald má rád veľkých hráčov. A vo všeobecnosti je tiež dobré mať v obrane praváka. Veríme, že dostane viac priestoru na ľade v Utice ako v New Jersey,” napísal zámorský hokejový web allaboutthejersey.com.
Viac k témam: AHL , NHL National Hockey League Zdroj: Webnoviny.sk – Obranca Jaroš v NHL mení dres, zo žraloka bude diabol © SITA Všetky práva vyhradené.



Share

Tweet


Whatsapp








Print

0 Shares

Príspevok Obranca Jaroš v NHL mení dres, zo žraloka bude diabol je zobrazený ako prvý na Slovensko Aktuálne .



Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!


Dnes nejprohlíženější