„Nechte mojí mámu!“ Matka malého dítěte zažila tvrdý zásah policistů kvůli roušce

„Nechte mojí mámu!“ Matka malého dítěte zažila tvrdý zásah policistů kvůli roušce

Pětatřicetiletá matka s malým dítětem po návštěvě supermarketu v Jílovém u Prahy nyní sčítá odřeniny a pohmožděniny na tváři a těle, protože na nákupech, kam šla bez roušky, narazila na policejní kontrolu. (Foto: Youtube)
Poté, co žena odmítla policistům ukázat doklady, proti ní zakročili. Dotyčná natočila incident na mobil. Informoval o něm portál echo24.cz.Na videu je slyšet jak hlasitý křik samotné Venduly Veselé, tak i zoufalé volání jejího dítěte „nechte mojí mámu!“.Poté, co žena neuposlechla výzvy policistů, ji strážci pořádku po slovní potyčce násilím povalili na zem a spoutali.Policie vidí celý zákrok jako oprávněný.,,Policisté vyzvali 35letou ženu, aby si nasadila ochranu dýchacích cest, nechtěla ani uposlechnout opakované výzvy k prokázání totožnosti,“ uvedla mluvčí policie Monika Schindlová. Zákrok policistů byl proto podle ní vzhledem k situaci adekvátní.,,Poté, co jí bylo sděleno, že bude předvedena na služebnu za účelem zjištění totožnosti a žena s tím nesouhlasila, začala policistům nadávat a ti byli nuceni použít donucovací prostředky,“ řekla mluvčí.Zákrok z pohledu ženyVeselá má ale k celé situaci jiný postoj. V popisku u zveřejněného videa totiž uvedla, že do místní Billy chodí nakupovat bez roušky často. Tentokrát však ochranka obchodu i prodavačka Veselou upozornili, aby si ochranu dýchacích cest nasadila. A v tutéž chvíli se v obchodě objevili i policisté a vše začalo.

,,Nechtěli mě nechat ani zaplatit nákup, řekla jsem, že tu nechci dělat komedii a věc vyřešíme venku, A prohodila nějakou tu poznámku o jejich trapnosti.. Pan policista byl však jiného názoru a hulákal na mě něco v tom smyslu, ať okamžitě uposlechnu příkazu a předložím doklad totožnosti. Došla jsem v klidu k autu i se svým malým synem a v tu chvíli už na mě zas ječel, co všechno dalšího jsem spáchala… Jako ohrožování veřejného zdraví a neuposlechnutí výzvy. Řekla jsem mu, že se ráda prokážu, až mi řekne, čím jsem se provinila. Byl jak kolovrátek a já si stála také za svým, že chci vědět, co jsem udělala a on, že na jeho výzvu musím prokázat totožnost,“ uvedla Veselá.Pak ale došlo k napadení. Žena tvrdí, že se policista vyžíval v tlačení obličeje k zemi a koleno jí „zarazil mezi lopatky“, přestože byla již dávno v poutech.„Museli mi je pak povolit, protože mi zmodraly a natekly prsty,“ popsala Veselá policejní zákrok u něhož celou dobu stálo i její malé dítě.,,Mami, proč ti seděli na hlavě? Málem ti rozbili oči, chtěli tě asi zabít,“ citovala žena reakci svého dítěte.Jak sdělila mluvčí policie, ženu nakonec přivezli na služebnu a po zjištění totožnosti ji propustili na svobodu.,,Nyní se bude zpovídat z přestupků, které spáchala, ve správním řízení,“ dodala Schindlová.Zdroj: snews.com
Článek „Nechte mojí mámu!“ Matka malého dítěte zažila tvrdý zásah policistů kvůli roušce se nejdříve objevil na AC24.cz .Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!


Dnes nejprohlíženější