Tunisan napadl mladý italský pár železnou tyčí a nožem

Tunisan napadl mladý italský pár železnou tyčí a nožem

Itálie zažívá podobná obohacení prakticky denně. Právě z Tuniska aktuálně přijíždí nejvíc džihádistů, kteří se často živí loupežemi, prodejem drog nebo jinou nezákonnou činností a velmi často ani nejsou nikde registrováni.  Ostatně, sami Tunisané přiznávají , že do Evropy od nich míří především kriminálníci.
Nikdo prakticky ani netuší, kolik jich nejen v Itálii v současné době pobývá. Alarmující je i fakt, že byla nedávno v Tunisku náhodně zadržena loď plná islámských radikálů, mezi nimiž byl i hledaný terorista ; loď měla namířeno právě do Itálie. Ovšem kolika teroristům se do Itálie podařilo dorazit, lze jen stěží odhadnout….
Třicetiletý Tunisan byl zatčen v Ostii na základě obvinění z těžkého napadení, zranění osob a nezákonného nošení zbraní nebo předmětů, s jejichž pomocí se dopustil trestného činu.
Muž, který je již nahlášen jako zodpovědný za pokus o krádež auta, byl identifikován párem, který se procházel po piazza della Stazione Vecchia. Jednalo se o majitele vozidla, kteří ho nahlásili. Spolu s komplicem, který byl v té době stále neznámý, napadl pár  železnou trubkou a nožem. V době útoku kolem projížděla policejní hlídka, která zasáhla proti agresorovi a zastavila ho.
Pár byl po útoku ošetřen zdravotnickým personálem pro lehká zranění. Tunisan byl okamžitě zatčen a převezen k římskému soudu k výslechu, zatímco komplic, kterému se podařilo uprchnout, je hledaný.
Mladý pár měl nakonec štěstí v neštěstí, protože lze jen stěží odhadnout, jak by útok dopadl, kdyby kolem právě neprojížděli policisté. Zřejmě  by neskončilo “jen” u lehkých zranění…
Ohodnoťte tento příspěvek!

[Celkem: 1 Průměrně: 5 ]Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!


Dnes nejprohlíženější