Matovič dostal prvú dávku vakcíny Sputnik V, skritizoval dezolátov v politike aj ŠÚKL pre ich tupý boj proti Rusku

Matovič dostal prvú dávku vakcíny Sputnik V, skritizoval dezolátov v politike aj ŠÚKL pre ich tupý boj proti Rusku

27.7.2021 (Webnoviny.sk) – Minister financií Igor Matovič dostal prvú dávku vakcíny Sputnik V. Ako uviedol na sociálnej sieti, termín na očkovanie dostal po 26 dňoch od prihlásenia.
Na klinike cudzokrajných chorôb podľa expremiéra ruskou vakcínou zaočkovali vyše 8-tisíc ľudí a mali minimum vedľajších účinkov, z toho žiadne závažné.
Viac o téme: Očkovanie proti koronavírusu na Slovensku
„A ak by dezoláti v politike, v ŠÚKL a médiách Sputnika nedémonizovali, mohli sme mať ním dnes zaočkovaného pol milióna ľudí tak ako Maďari. Pre nich však tupý boj voči Rusku a Matovičovi bol cennejší ako zdravie a životy ľudí,“ konštatoval Matovič.
Na ich „tuposť“ podľa slov ministra financií doplatíme všetci – „lebo dnes sa môžu už aj na hlavu postaviť, ale ak odstrašili od Sputnika pochybujúcich v čase covidohrozenia, ničím tých istých ľudí už nepresvedčia na nič iné v čase relatívneho covidpokoja,“ dodal Matovič.
Zároveň doplnil, že sa na termín nahlásil 30. júna večer, 21. júla 12:42 mu prišlo potvrdenie s termínom na pondelok. Tento dodatok uviedol so slovami „keďže niekto šíril svoje bludy“ .
V prípade, ak sa vám nezobrazil zdieľaný obsah nad týmto textom kliknite sem
Viac k témam: minister financií SR , Očkovanie proti koronavírusu na Slovensku , Sputnik V Zdroj: Webnoviny.sk – Matovič dostal prvú dávku vakcíny Sputnik V, skritizoval dezolátov v politike aj ŠÚKL pre ich tupý boj proti Rusku © SITA Všetky práva vyhradené.Share

Tweet


Whatsapp
Print

0 Shares

Príspevok Matovič dostal prvú dávku vakcíny Sputnik V, skritizoval dezolátov v politike aj ŠÚKL pre ich tupý boj proti Rusku je zobrazený ako prvý na Slovensko Aktuálne .Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!


Dnes nejprohlíženější