Čeká USA rezignace očividně dementního Bidena a nástup Kamaly Harrisové?

Čeká USA rezignace očividně dementního Bidena a nástup Kamaly Harrisové?

V posledních dnech se stále častěji tato možnost propírá v nejen amerických médiích. Biden už mnohokrát hovořil na veřejnosti velmi zmateně a už i bývalý lékař z bílého domu tvrdí, že je jisté, že brzy rezignuje sám nebo k tomu bude donucen svým okolím.
Ostatně, všichni snad dobře víme, že prezidentem neměl být Biden, ale Harrisová. S tím se zcela jistě počítalo od samého začátku, nicméně v případě Harrisové by se volby falšovaly velice problematicky, neboť by byla nevolitelná i pro mnohé věrné demokratické voliče, kteří ještě byli ochotni volit Bidena. Zfalšovat volby by tak bylo u Harrisové nesrovnatelně těžší.
Ronny Jackson, který byl osobním lékařem prezidentů Baracka Obamy a Donalda Trumpa, se domnívá, že duševní zdraví  Bidena se stalo tak špatným, že 78letý muž bude nucen rezignovat.
Spekulace o demenci Bidena posílily po zmateném televizním vystoupení amerického prezidenta minulý týden.

Není to zdaleka poprvé, co byl dlouholetý levicový politik přistižen, jak nesouvise mumlá a vyslovuje bizarní fráze. Ronny Jackson byl dříve lékařem Bílého domu, ale od loňské zimy je členem Republikánské sněmovny reprezentantů.
Po Bidenově středečním vystoupení ve státní televizi, kdy prezident hovořil o vysávání krve dětí, Jackson řekl, že je vyděšený z důsledků, které by zdraví Joea Bidena mohlo mít na zemi.
“Byl úplně mimo a teď se musí podrobit kognitivnímu vyšetření!” píše Ronny Jackson na Twitteru a připojuje klip, ve kterém Biden mele něco o republikánech a vysávání  krve z dětí.

Our cities are EXPLODING with drugs & violence because of Democrat “defund the police” policies and the GREAT UNITER Joe Biden deflects to talk about “sucking blood out of kids.” He’s completely LOST it! Needs a cognitive exam NOW! pic.twitter.com/ot3ZwUc2Bf
— Ronny Jackson (@RonnyJacksonTX) July 24, 2021

Ronny Jackson řekl Fox news, že Bidenovo duševní zdraví se stalo otázkou bezpečnostní politiky.
“Myslím, že buď rezignuje – někdy v blízké budoucnosti ho přesvědčí, aby rezignoval na svou funkci kvůli zdravotním problémům – nebo budou muset použít 25. dodatek, aby se tohoto muže zbavili,” řekl Jackson.
Ronny Jackson byl jedním z republikánů ve Sněmovně reprezentantů, kteří minulý měsíc podepsali dopis, v kterém Bidena žádali, aby si udělal test kognitivních funkcí a zveřejnil výsledky. Také Donald Trump si během svého prezidentského období udělal takový test.
 
 
Ohodnoťte tento příspěvek!

[Celkem: 0 Průměrně: 0 ]Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!


Dnes nejprohlíženější