Letná olympiáda v Tokiu (trap): Zuzana Rehák Štefečeková môže získať prvú medailu pre Slovensko (foto)

Letná olympiáda v Tokiu (trap): Zuzana Rehák Štefečeková môže získať prvú medailu pre Slovensko (foto)

29.7.2021 (Webnoviny.sk) – Slovenská reprezentantka v športovej streľbe Zuzana Rehák Štefečeková bola po prvej časti kvalifikácie líderkou súťaže v trape žien na olympijských hrách v Tokiu. Skúsená 37-ročná trapistka trafila v prvý deň dvojdňových kvalifikačných pretekov ako jediná všetkých 75 terčov.
Viac o téme: Olympiáda v Tokiu 2020 (2021)
Online prenos (minúta po minúte)
Trap žien pokračuje druhou časťou kvalifikácie vo štvrtok od 2.00 h SELČ záverečnými dvoma položkami. Najlepších šesť strelkýň potom zabojuje o medaily vo finále, ktoré príde na rad v Asaka Shooting Range od 7.30 h SELČ.
Zobraziť fotogalériu k článku: Zuzana Rehák Štefečeková na letnej olympiáde v Tokiu 2020/2021 (fotografie)
Ak Rehák Štefečeková zostane stopercentná až do konca kvalifikácie, prípadne minie jeden výstrel, prekoná kvalifikačný svetový rekord Fínky Satu Mäkelovej-Nummelovej z Acapulca 2019.
Rehák Štefečeková je na svojej tretej olympiáde, z prvých dvoch z Pekingu 2008 a Londýna 2012 si odniesla dve strieborné medaily v trape. Do Ria de Janeiro 2016 sa tiež kvalifikovala, ale právo účasti nevyužila, lebo mala materské povinnosti. Rodáčka z Nitry je aj dvojnásobná majsterka sveta v trape v tímovom mix trape. V mix trape sa ešte predstaví aj na OH 2020.
Viac k témam: LOH Letné olympijské hry 2020 v Tokiu , športová streľba – Letná olympiáda v Tokiu 2020/2021 Zdroj: Webnoviny.sk – Letná olympiáda v Tokiu (trap): Zuzana Rehák Štefečeková môže získať prvú medailu pre Slovensko (foto) © SITA Všetky práva vyhradené.Share

Tweet


Whatsapp
Print

0 Shares

Príspevok Letná olympiáda v Tokiu (trap): Zuzana Rehák Štefečeková môže získať prvú medailu pre Slovensko (foto) je zobrazený ako prvý na Slovensko Aktuálne .Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!


Dnes nejprohlíženější