Němce, která byla hromadně znásilněna třemi muslimy, bylo teprve 16 let, pachatelé byli po výslechu propuštěni

Němce, která byla hromadně znásilněna třemi muslimy, bylo teprve 16 let, pachatelé byli po výslechu propuštěni

Před pár dny jste si zde mohli přečíst o velmi brutálním hromadném znásilnění mladé dívky, k němuž došlo v Německu. Pachatelé byli tři muslimové – dva Syřané a jeden Iráčan. Více si o samotném útoku můžete přečíst zde .
Původní zdroje tvrdily, že dívce bylo již 18 let, nicméně ve skutečnosti jí bylo teprve 16 , což činí její přílišnou důvěřivost o něco pochopitelnější. Jisté je, že pachatele osobně neznala, zatím však není jasné, pod jakou záminkou byla do bytu vlákána, či zda tam nebyla zatažena násilně. Každopádně je hromadné znásilnění docela běžnou muslimskou zábavou, jak ostatně ukazuje třeba i nedávný případ třináctileté Rakušanky Leonie.
Tři podezřelí v případě hromadně znásilněné německé dívky, dva Syřané a Iráčan ve věku 18, 20 a 21 let, byli po zločinu zatčeni v sobotu ráno, ale záhy byli podmínečně propuštěni. Teprve v úterý večer bylo nařízeno předběžné zadržení.
Je velmi pravděpodobné, že mnoho podobných případů není vůbec nahlášeno, neboť oběť se bojí odplaty ze strany pachatelů, případně se snaží rychle na hrůzný zážitek zapomenout  a nechce jej rozpitvávat při samotném vyšetřování a soudním procesu.
Německo (ale dá se říct, že Evropa celkově) má zásadní problém, který nejen, že zůstává neřešen, ale dokonce se ještě přilévá olej do ohně, neboť tisíce dalších potenciálních násilníků přichází do Evropy. Je třeba si konečně uvědomit, že pro muslimy jsou ženy – nemuslimky zcela podřadné a to nejen coby ženy, ale i coby nemuslimky. Muslimové se k nim chovají přesně tak, jako se k nemuslimkám choval jejich lžiprorok Mohamed se svými druhy – braní nemuslimských otrokyň dokonce nejen ospravedlňuje, ale dokonce doporučuje Korán.
Pokud se bude nadále islám neúměrně podporovat a adorovat tak, jako je tomu dosud, pak bude situace už jen horší. Evropa je válečným územím – a to doslova. Džihád, který zde probíhá, má spoustu podob a jednou z nich jsou i tyto projevy násilí vůči původním obyvatelům – nemuslimům, včetně znásilňování.
Je pravda, že znásilnění zde byla vždy a objevují se v každé společnosti kdekoli na světě. Nicméně islám doslovně znásilnění nemuslimek nejen ospravedlňuje, ale dokonce podporuje. Přijímáním muslimů do jakékoli nemuslimské země tak zároveň nemuslimové zcela dobrovolně vydávají všanc i své dcery a vnučky. To si ovšem zatím většina Evropanů neuvědomuje tak, jako si to zřejmě neuvědomovali ani rodiče znásilněné šestnáctileté Němky nebo třináctileté Rakušanky Leonie…
Ohodnoťte tento příspěvek!

[Celkem: 0 Průměrně: 0 ]Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!


Dnes nejprohlíženější