Slovenský startup vďaka unikátnemu NFT projektu IOI umožňuje hráčom z celého sveta obchodovať novou formou na blockchaine

Slovenský startup vďaka unikátnemu NFT projektu IOI umožňuje hráčom z celého sveta obchodovať novou formou na blockchaine

29.7.2021 (Webnoviny.sk) – Slovenská spoločnosť IOI Corporation, pôsobiaca v oblasti blockchainu a gamingu, so svojím projektom žne úspechy po celom svete. Projekt Trade race manager edukuje verejnosť o tradingu mien zaujímavou, akčnou a hernou formou a zároveň odmeňuje hráčov za ich čas strávený na platforme. Už o niekoľko dní majú užívatelia Trade race manageru šancu vyhrať ceny, nad ktorými sa zatají dych.
Spoločnosť IOI Corporation vedie mladý, úspešný a cieľavedomý podnikateľ Rastislav Bakala. Bývalý profesionálny futbalista k finančnému sektoru pričuchol práve počas svojej športovej kariéry.
„Svoju kariéru som v minulosti videl v športe. Vážne zranenie ohrozilo moje športové pôsobenie a musel som prehodnotiť cestu a spôsob, akým sa ďalej vydať. Ako športovec som sa stretol s rôznymi poisťovacími agentami a ľuďmi, ktorí sa zaoberajú najmä poistkami pri zraneniach športovcov,“ spomína CEO spoločnosti IOI Corporation. Zranenie podnikateľovi naštartovalo získavanie informácií o finančnom sektore.
Jeho nová kariéra smerovala k bankovníctvu a pôsobeniu v OTP banke, neskôr v  ČSOB banke, kde sa zaoberal firemnými korporátnymi úvermi, na starosti mal aj  bonitných klientov. V priebehu 11 rokov R. Bakala rozširoval svoj prehľad o finančnom sektore, ktorý v ňom vyvolával záujem posúvať sa ďalej a ďalej…
Jednoduchšia orientácia na trhu
V roku 2016 Rasťo Bakala prvýkrát otvoril dvere do sveta kryptomien. Prvé neúspechy šikovného podnikateľa neodradili.
„Nevzdal som sa, krypto-trading aj trading samotný, je komplikovaný a orientovať sa v ňom nie je jednoduché. Aj na tom čiastočne stroskotal môj prvý projekt. Počas spomínaného prvého projektu som prišiel ku globálnej myšlienke, ako vnímanie a zobrazovanie obchodovania s kryptomenou výrazne zjednodušiť prostredníctvom gejmifikovania tradingu,“ vysvetľuje Bakala.
Medzinárodná spoločnosť s koreňmi, hlavou operácie a tímom špecialistov na Slovensku tak už druhým rokom pôsobí v oblasti blockchainu a gamingu.
Z malej firmy, ktorá sa budovala doma, u riaditeľa spoločnosti, aktuálne vzniká malý korporát a to vďaka tvrdej práci, kvalitným odborníkom a pracovníkom, ktorí už v začiatkoch vložili dôveru do projektu, no najmä vďaka unikátnej idei vytvárania hier, ktorá ponúka možnosti, ako si zaujímavou cestou zarobiť niečím, čo človeka nielen vzdeláva, ale aj baví – hraním hry, resp.  pretekaním.
Ako to celé funguje?
Trade race manager v aktuálnej verzii funguje 6 mesiacov. „Terajšej verzii projektu predchádzala platforma IOI game, ktorá slúžila ako “proof of concept“ počas 12 mesiacov,“ hovorí šéf IOI Corporation.
A ako to celé funguje? „V Trade race manager užívateľ hrá s NFT autíčkami tak,  že im natankuje palivo, ktoré pozostáva z troch kryptomien jeho výberu a následne sa zúčastňuje závodu, kde výkon kryptomien z LIVE burzy určuje jeho pozíciu medzi ostatnými pretekármi. Pretekár, ktorý svoje investície v kryptomenách v daný závod najviac zhodnotí (ROI), vyhrá závod a tak aj IOI Token, čo je vlastná kryptomena, ktorá je obchodovateľná na centralizovaných burzách,“ približuje hlava projektu princíp fungovania hry.
Čaru Trade race managera podľahlo už vyše 50 000 užívateľov a toto číslo obrovským tempom rastie zo dňa na deň. Všetci účastníci závodov však majú v priebehu augusta šancu vyhrať i auto snov alebo závratnú výšku IOI Tokenov a ďalšie zaujímavé ceny.
„ Súťaž prebieha od 1.8 až do 31.8.2021. Cieľom účastníkov je v turnajoch na našej platforme nazbierať čo najviac bodov. Tie užívatelia získavajú pripojením sa do turnaja, ktorý bude prebiehať každý deň, so svojím NFT autíčkom a skončením v tabuľke na prvých desiatich pozíciách,“ vysvetľuje R. Bakala, ako sa do súťaže zapojiť.
„Ceny sme pre súťažiacich  pripravili, myslím si,  naozaj atraktívne. Absolútny víťaz  získa auto Tesla model S alebo 40.000 USD v IOI Tokenoch. Hráč, ktorý obsadí druhú priečku si z hry odnesie Macbook Pro a pre výhercu tretej priečky máme pripravený telefón Iphone 12 Pro max,“ dodáva informácie k cenám, ktoré si najlepší pretekári zo súťaže odnesú.
Viac k témam: gaming , kryptomena Zdroj: Webnoviny.sk – Slovenský startup vďaka unikátnemu NFT projektu IOI umožňuje hráčom z celého sveta obchodovať novou formou na blockchaine © SITA Všetky práva vyhradené.Share

Tweet


Whatsapp
Print

0 Shares

Príspevok Slovenský startup vďaka unikátnemu NFT projektu IOI umožňuje hráčom z celého sveta obchodovať novou formou na blockchaine je zobrazený ako prvý na Slovensko Aktuálne .Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!


Dnes nejprohlíženější