Budanov: Budeme zabíjet Rusy kdekoli, dokud Ukrajina zcela nezvítězí
RSS

Budanov: Budeme zabíjet Rusy kdekoli, dokud Ukrajina zcela nezvítězí

Šéf Hlavního ředitelství rozvědky ministerstva obrany Kyrylo Budanov odmítl potvrdit nebo vyvrátit informace o možném zapojení ukrajinských speciálních služeb do likvidace řady ruských propagandistů. (Foto: Youtube)V odpovědi na otázku novinářů z YahooNews Budanov zdůraznil, že Ukrajina bude s ruskými útočníky bojovat až do úplného vítězství.
Šéf ukrajinské rozvědky říká, že Putin má nejméně tři dvojníky
„ Nepokračujte v tomto tématu. Budu komentovat pouze to, že jsme zabíjeli Rusy a budeme zabíjet Rusy kdekoli na světě, dokud Ukrajina zcela nezvítězí,“ odpověděl šéf GUR.Jak informovala agentura UNIAN, 20. srpna 2022 bylo v Moskevské oblasti odpáleno auto, které řídila Darja Duginová, dcera hlavního ideologa „ruského světa“ Alexandra Dugina. Novináři se dozvěděli, že k výbuchu došlo pod spodní částí terénního vozu. Ruská Federální bezpečnostní služba oznámila, že vraždu Duginové vyřešila. Uvedla, že vraždu údajně naplánovaly a provedly ukrajinské zvláštní služby. Podle ruské speciální služby vraždu údajně provedla 43letá ukrajinská občanka Natalja Vovková, která do Ruska přijela v červnu se svou 12letou dcerou.
Šéf ukrajinské rozvědky: Údery uvnitř Ruska budou „hlubší a hlubší“
V únoru byl v Ruskem okupované Doněcké oblasti střelen do hlavy bojovník a propagandista Igor Mangušev. Nakonec „zemřel“ o několik dní později v nemocnici ve městě Stachanov. V srpnu Mangušev vystoupil na pódiu před bojovníky „LDPR“ s protiukrajinským projevem a v rukou údajně držel lebku ukrajinského vojáka z Azovstalu.Začátkem dubna letošního roku byl při výbuchu v petrohradské kavárně Street Bar zlikvidován ruský válečný zpravodaj a propagandista Vladlen Tatarskij (vlastním jménem Maxim Fomin). Ruské bezpečnostní složky našly při likvidaci tohoto Rusa také „ukrajinskou stopu“. který podporoval zabíjení Ukrajinců.
Předpověď šéfa ukrajinských tajných služeb, co se stane Ukrajině
A 6. května bylo v Rusku vyhozeno do povětří auto Zachara Prilepina, ruského propagandisty, spisovatele a bojovníka „LDPR“ . Výbušné zařízení bylo odpáleno na dálku. K odpovědnosti za pokus o likvidaci ukrajinofoba Prilepina se přihlásilo hnutí Ateš. Ruské úřady však opět začaly obviňovat Ukrajinu bez důkazů.Zdroj: unian.net
Článek Budanov: Budeme zabíjet Rusy kdekoli, dokud Ukrajina zcela nezvítězí se nejdříve objevil na AC24.cz .


Nejčtenější za týden