Letná olympiáda v Tokiu (golf): Sabbatini si polepšil a poskočil na priebežnú 11. priečku

Letná olympiáda v Tokiu (golf): Sabbatini si polepšil a poskočil na priebežnú 11. priečku

30.7.2021 (Webnoviny.sk) – Slovenský reprezentant v golfe Rory Sabbatini figuruje po piatkovom 2. kole mužského turnaja na olympijských hrách v japonskom Tokiu na spoločnom 11. mieste s ďalšími troma golfistami.
V druhom kole sa mu darilo viac
Po úvodnom súťažnom dni bol 45-ročný rodák z juhoafrického Durbanu na spoločnom 20. mieste s bilanciou 2 údery pod par, v 2. kole sa mu darilo viac a ihrisko absolvoval na 67 úderov, čo sú 4 údery pod jeho par. Rovnako ako vo štvrtok aj v piatok sa Sabbatinimu darilo v druhej polovici.
Viac o téme: Olympiáda v Tokiu 2020 (2021)
Online prenos (minúta po minúte)
V prvom kole tam v prvej časti vyrovnanú bilanciu a v druhej zahral dva údery pod par, v piatok absolvoval prvú polovicu s bilanciou jeden úder pod par a druhú s troma ranami pod par.
Najviac sa darilo Schauffelemu
V piatok sa najviac darilo Američanovi Xanderovi Schauffelemu, ktorý potreboval len 63 rán a s výkonom 11 úderov pod par je po piatku lídrom hodnotenia. Druhý je Mexičan Carlos Ortiz, ktorý sa zo spoločnej 3. priečke po štvrtku posunul na druhú s bilanciou -10.
Tretia pozícia priebežne patrí kvartetu golfistov – Čiľan Mito Pereira, Švéd Alex Noren, Rakúšan Sepp Straka a domáci Hideki Macujama. Sabbatini na tretiu pozíciu aktuálne stráca len dva údery.
Druhé kolo sa ešte neskončilo, no organizátori ho pre nepriazeň počasie prerušili a dohrajú ho asi až v sobotu. Vtedy je na programe aj 3. kolo a mužský turnaj v golfe vyvrcholí v nedeľu.
Zobraziť fotogalériu k článku: Letná olympiáda v Tokiu 2020/2021 – 30. júl (fotografie)
Pripísal si birdie
Rory Sabbatini v piatok na druhej jamke zaznamenal birdie, na piatej však prišlo bogey. Kontroval však ďalším birdie na šiestej jamke. V druhej polovici sa na vyrovnanú bilanciu dostal cez bogey na 11. jamke, no na 13., 14., 15. a 17. jamke si pripísal birdie a vystúpal hodnotením nahor.
Sabbatini vo flighte s Čiľanom Mito Pereirom a Talianom Renatom Paratorem v piatok začínali, preto skončili ako prví. Golfista z Čile sa v piatok prepracoval na spoločné 3. miesto, Talianovi priebežne patrí 39. priečka.
Viac k témam: golf – Letná olympiáda v Tokiu 2020/2021 , LOH Letné olympijské hry 2020 v Tokiu Zdroj: Webnoviny.sk – Letná olympiáda v Tokiu (golf): Sabbatini si polepšil a poskočil na priebežnú 11. priečku © SITA Všetky práva vyhradené.Share

Tweet


Whatsapp
Print

0 Shares

Príspevok Letná olympiáda v Tokiu (golf): Sabbatini si polepšil a poskočil na priebežnú 11. priečku je zobrazený ako prvý na Slovensko Aktuálne .Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!


Dnes nejprohlíženější