Bouřlivý protest v italském parlamentu proti covid pasu, musela zasahovat ochranka

Bouřlivý protest v italském parlamentu proti covid pasu, musela zasahovat ochranka

Italského poslance vyhnala ochranka z parlamentu kvůli protestu proti zelenému pasu (tzv. covid pas, pozn. red.). (Foto: Facebook)
Na videozáznamu je vidět, jak ho pronásleduje řada poslanců s podobnými nápisy. K události došlo v době, kdy italská vláda ve snaze zabránit novému nárůstu případů koronaviru ve čtvrtek oznámila , že od příštího měsíce budou muset lidé předkládat doklad o imunitě, aby měli přístup k řadě služeb a volnočasových aktivit.
Masivní demonstrace ve Francii: Nechceme povinné očkování, covid pas! Chceme rezignaci Macrona!
Takzvaný zelený průkaz je digitální nebo papírový certifikát, který prokazuje, zda někdo podstoupil alespoň jedno očkování, byl negativně testován nebo se nedávno zotavil z onemocnění COVID-19.Od 6. srpna bude průkaz vyžadován pro vstup do tělocvičen, bazénů, sportovních stadionů, muzeí, lázní, kasin a kin. Průkaz je nutný také pro stravování v krytých restauracích.Novinářům to řekl premiér Mario Draghi: „Zelený pas je nezbytný, pokud chceme udržet podniky v provozu.“
Nakažení očkovaní mají u delty stejnou nálož viru jako neočkovaní, potvrdil Fauci
Rozpory v jeho vládě jednoty však způsobily, že návrhy na zahrnutí vlaků, veřejné dopravy a vnitrostátních letů do systému pasů musely být prozatím odloženy, protože pravicová strana Liga varovala, že by to zničilo cestovní ruch.Kabinet se naopak shodl na tom, že diskotéky by měly zůstat zavřené, a to i pro ty, kteří mají zelený pas.Zelený pas byl v Itálii zaveden minulý měsíc, ale dosud byl potřebný pouze pro cestování v rámci Evropské unie a pro vstup do pečovatelských domů nebo na velké svatební hostiny v Itálii.Rozhodnutí vlády rozšířit jeho působnost následovala po podobném kroku Francie tento měsíc a podtrhuje rostoucí obavy z údajně vysoce nakažlivé varianty Delta.Zdroj: express.co.uk
Článek Bouřlivý protest v italském parlamentu proti covid pasu, musela zasahovat ochranka se nejdříve objevil na AC24.cz .Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!


Dnes nejprohlíženější