Chačanov odignoroval novinára na olympiáde v Tokiu, dotkla sa ho otázka o ruskej vlajke (video)

Chačanov odignoroval novinára na olympiáde v Tokiu, dotkla sa ho otázka o ruskej vlajke (video)

30.7.2021 (Webnoviny.sk) – Čerstvý finalista tenisovej dvojhry mužov na olympijských hrách v japonskom Tokiu , Rus Karen Chačanov , sa po piatkovom semifinálovom víťazstve nad Španielom Pablom Carreňom-Bustom (6:3, 6:3) postaral o rozruch nečakanou reakciou pred zástupcami médií.
Rusi nemôžu štartovať pod svojou vlajkou
Ako uviedol ruský web sport-express.ru, keď 25-ročný rodák z Moskvy dostal od brazílskeho novinára otázku, či je pre neho dôležité, že vo finále nebude hrať pod vlajkou Ruska, ale Ruského olympijského výboru, odmietol mu odpovedať.
Viac o téme: Olympiáda v Tokiu 2020 (2021)
Online prenos (minúta po minúte)
Rusi na OH v Tokiu nemôžu štartovať pod ruskou vlajkou, ale iba pod hlavičkou Ruského olympijského výboru (ROV). Nemôžu používať názov svojej krajiny, vlajku ani hymnu. Dôvodom je trest za svojvoľnú úpravu údajov v moskovskom antidopingovom laboratóriu a s tým spojený štátom podporovaný a organizovaný doping u športovcov.
Zobraziť fotogalériu k článku: Letná olympiáda v Tokiu 2020/2021 – 30. júl (fotografie)
Medvedev žiadal odobratie akreditácie
Iný ruský tenista Daniil Medvedev v stredu dokonca požadoval odobratie akreditácie v prípade čilského novinára Sebastiana Nahmiasa, ktorý mu položil provokatívnu otázku týkajúcu sa ROV a spomenutého dopingu.
Chačanov sa v nedeľňajšom olympijskom finále stretne s Nemcom Alexandrom Zverevom , ktorý v druhom piatkovom semifinále senzačne triumfoval nad svetovou jednotkou – Srbom Novakom Djokovičom .
Viac k témam: LOH Letné olympijské hry 2020 v Tokiu , tenis – Letná olympiáda v Tokiu 2020/2021 Zdroj: Webnoviny.sk – Chačanov odignoroval novinára na olympiáde v Tokiu, dotkla sa ho otázka o ruskej vlajke (video) © SITA Všetky práva vyhradené.Share

Tweet


Whatsapp
Print

0 Shares

Príspevok Chačanov odignoroval novinára na olympiáde v Tokiu, dotkla sa ho otázka o ruskej vlajke (video) je zobrazený ako prvý na Slovensko Aktuálne .Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!


Dnes nejprohlíženější