Epidemiológ má obavy z návštevy pápeža. Organizovať počas tretej vlny akciu pre 350-tisíc ľudí je zlé, tvrdí

Epidemiológ má obavy z návštevy pápeža. Organizovať počas tretej vlny akciu pre 350-tisíc ľudí je zlé, tvrdí

30.7.2021 (Webnoviny.sk) – Organizovať počas tretej vlny pandémie akciu pre 350-tisíc ľudí je zlé. Na piatkovej tlačovej konferencii to povedal epidemiológ Martin Pavelka z Inštitútu zdravotných analýz Ministerstva zdravotníctva SR.
Viac o téme: Koronavírus
Reagoval tým na septembrovú návštevu pápeža Františka na Slovensku, počas ktorej má Svätý Otec slúžiť aj omšu v meste Šaštín. Odhadom sa nej má zúčastniť približne 350-tisíc ľudí. Ako Pavelka uviedol, takúto veľkú účasť na jednej udalosti nemali ani vo Veľkej Británii, keď robili experiment s veľkými podujatiami.
Epidemiológ je však na druhej strane rád, že podmienkou účasti je plná zaočkovanosť osôb. Opakovane tiež zdôraznil, že práve očkovanie je jedinou zbraňou, pomocou ktorej je možné pandémiu poraziť.
Hlava katolíckej cirkvi pápež František začiatkom júla potvrdil, že v septembri oficiálne navštívi Slovensko. Návšteva by mala trvať od 12. do 15. septembra 2021.
Viac k témam: Koronavírus , návšteva pápeža Františka na Slovensku , Očkovanie proti koronavírusu na Slovensku , Pandémia Zdroj: Webnoviny.sk – Epidemiológ má obavy z návštevy pápeža. Organizovať počas tretej vlny akciu pre 350-tisíc ľudí je zlé, tvrdí © SITA Všetky práva vyhradené.Share

Tweet


Whatsapp
Print

0 Shares

Príspevok Epidemiológ má obavy z návštevy pápeža. Organizovať počas tretej vlny akciu pre 350-tisíc ľudí je zlé, tvrdí je zobrazený ako prvý na Slovensko Aktuálne .Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!


Dnes nejprohlíženější