Velká Británie: Mladá žena spáchala sebevraždu poté, když zjistila, že je jen další “kus masa” do harému

Velká Británie: Mladá žena spáchala sebevraždu poté, když zjistila, že je jen další “kus masa” do harému

Mnohoženství je mnohem častější, než většina lidí tuší. Právě v Evropě je mnohde nelegální, takže muslim má často jednu ženu oficiálně (podle práva šaría i před úřady dané země) a další ženu (nebo ženy) pak má jen podle práva šaría. Oficiálně, podle muslimských pravidel, má proto takový muslim tolik žen, kolik si jich vzal podle šaríi, ovšem u evropských úřadů je za manželku považována jen jedna. Velmi často se tato praktika využívá zejména v případě dětských nevěst, kdy dojde jen k oddání před Alláhem, ne však již před evropskými úřady. Jedné ženě se stalo, že teprve po sňatku s muslimem zjistila, že je již manželka č. 2, navíc ji její novomanžel zneužíval, okrádal a týral. Žena to řešila poněkud extrémně tím, že si sáhla na život…
Mladá žena , která měla bouřlivý vztah s usvědčeným podvodníkem, si vzala život poté, co se obávala, že její manželství bylo podvod.
Vyšetřování, které se konalo v červnu, dospělo k závěru, že Daniela Stepienová (28), která žila v Burnley, ale pocházela z Polska, si vzala život poté, co byla loni 8. srpna nalezena mrtvá ve svém domě.
Slyšení se také týkalo důkazů týkajících se jejího rádoby manžela “Jonnyho”, který údajně žil dvojí život se svými dvěma různými manželkami, trávil dny se svou ženou a noci s Danielou.
Známý pod přezdívkami Jonny nebo Raja Rez, 41 let, a dříve známý jako Rezwan Javed, byl uvězněn se svým bratrem Rehanem Javedem po případu pojistného podvodu ve výši 12 milionů liber v roce 2010, jednom z největších, které kdy Velká Británie zažila.
Daniela
Asistent koronera Michael Williams podal důkazy, že Jonny byl násilnický vůči 28leté Daniele, využil jejího domu k pěstování rostlin konopí a ukradl jí peníze.
Danielina sestra Samanta poprvé promluvila o své sestře.
Matka jednoho dítěte, Samanta, 30 let, z Nelsonu v Lancashire, říká: “Moje sestra byla krásná, pracovitá a inteligentní. Měla celý život před sebou, ale Jonny ji ovládal a zlomil ji, dokud nebyla stínem osoby, kterou byla dřív.
Bylo to tak bolestivé sledovat, jak se mění. Dělala jsem, co jsem mohla, ale ona byla pod jeho kontrolou.”
Obě sestry, původem z Polska, přišly do Velké Británie před deseti lety a byly si velmi blízké.
Samanta říká: ‘Byla jsem o dva roky starší, a tak si Daniela pořád půjčovala moje oblečení a make-up; Hodně jsme se hašteřily, když jsme byly malé. Ale jak jsme stárly, byly jsme nejlepší kamarádky. Viděly jsme se každý den.
Daniela byla opravdu pracovitá, měla dvě práce a byla na vysoké, studovala účetnictví. Byla krásná, opravdu okouzlující. Milovala posilovnu a také motorky.”
muslimský podvodník “Jonny”
Byla v televizním pořadu “In for a Penny” a to se jí líbilo. Ráda se bavila.
V říjnu 2019 se Daniela setkala s Rajou Reem, známým jako Jonny, který byl o třináct let starší.
Samanta říká: “Okamžitě jsem o Jonnym pochybovala. Vypadal velmi majetnicky, byl jí posedlý, ale byl  opravdu hrubý.
Daniela to neviděla. Byla velmi emocionální, následovala své srdce a zoufale se chtěla usadit a mít rodinu. Opravdu chtěla děti. Myslela si, že jí Jonny dá všechno. Pár se k sobě nastěhoval na konci roku 2019 a Jonny pracoval dlouhé hodiny každý den.”
Samanta řekla: ‘Přátelé mi řekli, že Jonny už je ženatý, ale přesvědčil Danielu, že je odloučen a podal žádost o rozvod. Jonny plánoval velkou svatbu a ona byla tak nadšená.
Snažila jsem se mluvit s Danielou, ale ona mě neposlouchala, když jsem kritizovala Jonnyho. Byla jím poblázněná.
Koupil jí šperky a květiny a požádal ji o ruku krásným prstenem. Později jsem zjistila, že jeho žena měla úplně stejný prsten. Také jsem slyšela, že Jonny neměl práci, ale trávil dny se svou ženou a noci s Danielou.
Jonny se stal velmi panovačný, zakázal jí mluvit se mnou a zbytkem  rodiny. Vzal jí laptop a vzal jí, co si vydělala, a to už měla dobrou práci jako účetní. Způsobil mezi námi potíže. V listopadu 2019 proběhl sňatek.”

Samanta říká: ‘Před svatbou jsem Daniele udělala vlasy a make-up. Měli mít islámský šaría obřad a pak velkou párty, všechno pořádané Jonnym.
Jonny nás vzal do domu v Manchesteru na islámskou svatbu. Mysleli jsme, že se pak bude oslavovat, ale nic se nestalo. Byl to bizarní den. Daniela se tvářila statečně, ale já věděla, že je opravdu rozrušená.
Daniela měla po svatbě  dva potraty a Jonny ji dál ovládal. V dubnu 2020 se dozvěděla, že stále žije se svou ženou, a vyhodila ho.”
Samanta říká: “Šla jsem s ní, abych ho konfrontovala, protože se bála a on byl velmi agresivní, křičel mi do obličeje a když jsem vstala, chtěl mě praštit.”
Zdálo se, že Daniela se s rozchodem dobře vyrovnává, koupila si nový byt a soustředila se na práci. Ale v červenci si Jonny našel cestu zpět do jejího života.
Samanta říká: ‘Vzal jí peníze, přinesl jí domů rostliny konopí, znásilňoval ji. Chtěla, aby odešel, ale on ji úplně ovládal. Byla jsem z ní tak frustrovaná; věděla jsem, že se stane něco zlého.”
V srpnu 2020 Jonny Danielu opět opustil. Potom si vzala život.
Samanta říká: ‘Volal mi táta, který našel její tělo. Zlomilo mi to srdce, ale zároveň jsem se toho celou dobu obávala.
Přišla policie a chtěla mluvit s Jonnym. Od té doby jsme ho neviděli ani o něm neslyšeli. Uspořádali jsme její pohřeb bez něj. Měli jsme motocyklový průvod; to by se jí líbilo.”
Inspektor Paul Langley, který minulý měsíc vypovídal při výslechu, řekl, že i když byli přesvědčeni, že do Danieliny smrti nebyla zapletena žádná třetí strana, policie stále chtěla mluvit s Jonnym neboli Rezwanem Javedem.
Řekl: “Pan Javed si změnil jméno na Raja Rez, když byl propuštěn z vězení, ale také vystupoval pod pseudonymem Jonny.
On a jeho bratr byli usvědčeni z rozsáhlého pojistného podvodu, který byl jedním z největších ve Velké Británii, a podle zákona o výnosech z trestné činnosti musel splatit 156 000 liber.
Po Danielině smrti jsme se snažili mluvit s Jonnym, ale nemohli jsme ho najít. Jeho otec řekl, že neví, kde je a jeho bratr byl velmi nepřátelský.”
“Vyhlásili jsme po něm pátrání, zahrnuli jsme ho do policejní národní databáze, protože bychom s ním stále rádi mluvili o tom, co se stalo, protože jsme neměli přístup k Danielině telefonu, abychom si přečetli zprávy, které mezi nimi byly zaslány před její smrtí. Její telefon zatím nebyl nalezen.”
Jako příčina smrti byla uvedena sebevražda oběšením…
Ohodnoťte tento příspěvek!

[Celkem: 1 Průměrně: 5 ]Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!


Dnes nejprohlíženější