Singapur hlásí, že 75% všech nových případů nákazy Delta virem za uplynulý měsíc tvoří očkované osoby, ale málokterá onemocní, pouze virus roznáší! Na Islandu mají očkovaní podle dat 7x vyšší pravděpodobnost nákazy Deltou než neočkovaní a hlavní hygienik

Singapur hlásí, že 75% všech nových případů nákazy Delta virem za uplynulý měsíc tvoří očkované osoby, ale málokterá onemocní, pouze virus roznáší! Na Islandu mají očkovaní podle dat 7x vyšší pravděpodobnost nákazy Deltou než neočkovaní a hlavní hygienik

Singapur hlásí, že 75% všech nových případů nákazy Delta virem za uplynulý měsíc tvoří očkované osoby, ale málokterá onemocní, pouze virus roznáší! Na Islandu mají očkovaní podle dat 7x vyšší pravděpodobnost nákazy Deltou než neočkovaní a hlavní hygienik už vystoupil v televizi a prohlásil, že lockdowny a opatření by mohly zůstat na Islandu po dobu až 15 let! A na Gibraltaru je naočkováno 99% obyvatel, ale denně narůstá počet nových případů o 2500% a všichni šíří virus, jako by ani nebyli očkovaní!
Pokud máte ve svém okolí očkovaného člověka, dávejte si opravdu velký pozor, protože se ve skutečnosti už nemusíte dívat na kolegu, kamaráda, spolupracovníka, nebo na rodinného příslušníka, ale na chodící biologickou zbraň a super-spreadera, tedy super-přenašeče, jak je dnes moderní říkat mezi liberálními covidisty.  Nová data ze Singapuru, Islandu a Gibraltaru s naprostou jistotou vyvracejí tvrzení, že za šíření viru prý mohou neočkované osoby. Naopak, je to úplně obráceně, oficiální data to natvrdo potvrzují a připouští to dokonce už i agentura Reuters, jen pouze se o několik měsíců později po Aeronetu.  Údaje zveřejněné singapurskou vládou ukazují, že 3/4 případů Covid-19 zjištěných v uplynulém měsíci byly u očkovaných osob.
Testy používané v Singapuru
Statistiky, o nichž informovala agentura Reuters [ 1 ] , přicházejí v době, kdy Singapur začíná rychle zvyšovat počet očkování a stále méně lidí zůstává neočkovaných. Z celkem 1 096 případů Covidu potvrzených v posledních 28 dnech bylo 44% očkovaných dvěma dávkami mRNA roztoků Pfizer, 30% dostalo jednu injekci a jen 2 % bylo neočkovaných. “ Vzhledem k tomu, že v Singapuru je očkováno stále více lidí, budeme svědky toho, že se mezi očkovanými lidmi bude vyskytovat více infekcí ,” vysvětlil Reuters děkan fakulty Saw Swee Hock School of Public Health při National University of Singapore (NUS) Teo Yik Ying.
Singapur má nakažené hlavně z řad očkovaných ze tří čtvrtin nových případů, na Islandu mají očkovaní 7x vyšší pravděpodobnost, že se nakazí
Poté, co připustil, že v blízké budoucnosti onemocní Covidem více očkovaných lidí, Yik Ying bizarně naznačil, že dokud nebude očkováno 100 % občanů, šíří infekci ti, kteří očkováni nejsou. Odmítl ale vysvětlit, proč se očkovaní nakazí tak snadno a proč zůstávají infekční a sami šíří virus, i když jako očkovaní by neměli. Na to Reuters odpověděl takto: “ Je důležité to vždy porovnávat s podílem lidí, kteří zůstávají neočkovaní ,” řekl Yik Ying. “ Předpokládejme, že Singapur dosáhne 100% podílu plně očkovaných… pak všechny infekce budou pocházet od očkovaných lidí a žádná od neočkovaných. “
Vakcinace v Singapuru
Pokud tuto odpověď se zděšením nechápete, tak nejste sami. Pan děkan de facto zopakoval, že plně očkovaní šíří virus, protože jsou ve společnosti ještě neočkovaní lidé. Ale až bude společnost plně očkovaná, potom veškeré šíření mutací půjde na vrub očkovaným. Singapurský Kocourkov? Ne ne, singapurské chucpe, a pěkně vypasené, macaté! Singapur je přitom země, kde je již 75 % obyvatel bylo očkováno, používá vakcíny společností Pfizer a v menší míře Moderna.
Island je ze 70% plně očkovaný, ale více jak dvě třetiny nových nákaz tvoří právě očkovaní
Jenže, to zdaleka není všechno. Na Islandu je naočkováno 70% populace a poslední data ukazují obrovský nárůst nový případů nákazy [ 2 ]. Uveřejněné grafy islandských epidemiologů nepotřebují komentáře, nové případy nákazy připadají v průměru ze 60 až 70% každý den na očkované osoby, což jsou data v konzistenci s informacemi ze všech zemí světa v posledních dnech. Jako první začala tato data proudit už minulý týdne z Izraele, nyní se ukazuje, že i v dalších zemích je to úplně stejné.

Pandemic of the unvaccinated lol.
Iceland, where nearly the ENTIRE adult population is fully vaccinated, is setting daily records for new infections, mostly among the vaccinated. Hospitalizations are not up yet. It would be stunning if they don't rise soon. pic.twitter.com/9q5lPrN4xA
— Alex Berenson (@AlexBerenson) July 27, 2021

Nejednalo se tedy před několika týdny o žádný hoax a konspiraci Aeronetu, ale opět jsme pouze v předstihu provedli projekci reality, která nás čeká. Očkované osoby na Islandu tak mají podle údajů až 7x vyšší pravděpodobnost nákazy než neočkované osoby. A až bude očkováno 100% v3ech obyvatel, dojde opravdu na slova děkana z fakulty v Singapuru, protože 100% všech nových případů bude pocházet ze 100% od očkovaných osob. A proč se tedy nechat očkovat?
Reuters začíná nerada pouštět pravdu z Aeronetu, ale vyvažuje to damage control taktikou na obranu vakcín, očkovaní prý díky nim moc neonemocní mutací
Reuters vám to vysvětlují, že díky očkování se sice nakazíte tak jako tak, budete roznášet virus tak jako tak, ale budete mít prý jen mírné příznaky, neonemocníte vážně. Jenže, tenhle příběh, jakkoliv by zněl třeba i logicky, má jednu zásadní vadu na kráse. Vlastně ne jednu, ale hned 3 vady. Za prvé, jak je vůbec možné, že očkovaný člověk je super roznašeč, když imunita po vakcíně by měla viry, a to i ty zmutované zabíjet?
Za druhé, jak je možné, že drtivá většina vakcinovaných se nakazí mutací tak snadno v tak obrovských počtech, když historicky je prokázáno, že vakcíny nemusí ochránit proti mutací jen u určitého procenta populace v řádech jednotek procent, ale v tomto případě hovoříme o číslech jako 60 až 75% nakažených z řad očkovaných osoby? A za třetí, proč tolik neočkovaných osob nemá žádné příznaky? Opět zde statisticky vidíme nesmysl, kdy na desítky procent populace virus nijak neúčinkuje. Jak to lze tedy vysvětlit?
Je libo mutační přitažlivost?
Farmaceutické firmy budou tvrdit, že číslo nakažených očkovaných je sice vysoké, ale mají mírný průběh právě díky vakcíně. Jenže co když je to tak, že ten mírný průběh by měli ti lidé tak jako tak, i bez vakcíny? Aha? Chápete už, proč ti dobytkové politici, epidemiologové a tučně zaplacení propagátoři vaxu tak zuřivě bojují porti neočkovaným, protože ono to má svůj důvod. To není o tom, že by to byli takovými vyznavači a obdivu k vakcínám, ale protože se bojí provalení pravdy, že najednou to někdo prokoukne a zakřičí na plné kolo: “ Císař je nahý! “ a hned vzápětí lidem dojde, že to očkování je kalech! Ti lidé by totiž měli na zmutovaný kmen stejnou mírnou reakci tak jako tak, bez ohledu na očkování. Jenže tím by došlo k provalení skutečného záměru celého plánu na zavedení Total Control.
Hlavní islandský epidemiolog to řekl na plnou hubu, opatření budou možná muset zůstat v platnosti příštích 15 let
Bez očkování by nebylo možné zavádět apartheid, který je nezbytný pro zavedení sledovacích a kontrolních systémů, pasů, skenerů, aplikací a zákonů, a bez těch by nebylo možné lidi omezovat na pohybu, na občanských a lidských právech. A bez toho by nebylo možné zavádět lockdowny. A bez lockdownů by nebylo možné zavádět digitální ekonomiku a Home Office. A bez toho by nebylo možné zavádět bankovní identity, bezhotovostní společnost, digitální ekonomiku a nepodmíněný příjem. A bez toho by nešlo provádět Velký reset na přeprogramování společnosti ze svobodných lidí a národů do éry novodobých nevolníků a otroků v elektronickém a epidemiologickém koncentráku.

Despite a 75% vaccination rate, Iceland's top epidemiologist agrees that restrictions may be required for the next "five, ten or fifteen years." https://t.co/ZYixOfPq0O
— Michael P Senger (@MichaelPSenger) July 27, 2021

Hlavní islandský epidemiolog navíc naznačil, že některá omezení týkající se COVID-19 mohou zůstat v platnosti až patnáct let. Ano, opravdu. Þórólfur Guðnason, lékař, který působí jako hlavní epidemiolog islandského ředitelství pro zdraví, byl dotázán novinářkou Esther Hallsdóttirovou, jak dlouho by tato pravidla měla platit. Guðnason byl dotázán, zda neexistuje jasné východisko z epidemie, když se nyní navzdory očkování navrhují opatření, a zda bychom mohli být v příštích pěti, deseti nebo patnácti letech na pokraji restrikcí. Jeho odpověď byla jasná. Navzdory 75% proočkovanosti v zemi islandský vrchní epidemiolog souhlasí s tím, že v příštích “pěti, deseti nebo patnácti letech” mohou být nutná omezení. Panečku, natvrdo, protože na goyim musí být přísnost.
Na Gibraltaru jsou očkovaní skoro všichni, ale denně narůstá počet nových případů o 2500%
A největší pecka je to na Gibraltaru. Tam je naočkováno 99% populace a poslední data ukazují, že denně tam narůstá počet nových případů o 2500% a není to k zastavení. Ano, je vymalováno. Na Gibraltaru nárůst počtů nakažených už nelze svádět na neočkované, ne ne! Je vymalováno, tupost goyim bude po zásluze odměněna trvalým a několikrát za rok se opakujícím a povinným přeočkováním, nic jiného nemají globalisté v plánu. Bez pasu se nikam nedostanete, ani hypotéku už brzy nedostanete bez naočkování.

By June 1, over 99% of Gibraltar's population was fully vaccinated.
Since that time, new COVID cases per day have increased more than 2500%. pic.twitter.com/LLqGz6ofiW
— Michael P Senger (@MichaelPSenger) July 29, 2021

Banky už nyní podle informací německého tisku zvažují, že neočkovaným lidem budou jinak hodnotit hypotéky, protože představují vyšší riziko, že onemocní a nebudou schopni splácení, nebo že by lidé mohli i umřít, když nebudou mít experimentální roztok v krvi. Ne ne, drtivá většina goyim se podvolí a poslušně bude stát několikrát do roka ve frontě na novou aktualizaci a upgrade vakcíny. Takže, až zase uslyšíte nějakého ovčana plkat o tom, že za novými případy šíření viru stojí neočkovaní, pošlete mu tento článek. Realita je prostě třeskutá a jediný rozdíl mezi námi a mainstreamem je v tom, že prostě u nás o tom čtete v předstihu několika měsíců. A tím je to dané!
Nejen o tomto vývoji situace budeme hovořit dnes od 19:15 hodin na Svobodném vysílači CS . Probereme i další hlavní události z domova i ze světa. Všichni jste srdečně zváni k poslechu.
-VK-
Šéfredaktor AE NewsJak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!


Dnes nejprohlíženější