Zdrojem infekce mohou být i holicí hlavy. Čistící kazeta Braun výrazně snižuje riziko

Zdrojem infekce mohou být i holicí hlavy. Čistící kazeta Braun výrazně snižuje riziko

Na správné hygienické návyky je ve vyspělých zemích světa kladen velký důraz. Jsou k tomu dobré důvody. Jak praví jedno české úsloví, čistota je půl zdraví. A každý, kdo má alespoň letmý přehled v historii, dobře ví, že se ještě relativně nedávno v Česku i ostatních evropských zemích poměrně často objevovaly nejrůznější epidemie, které za sebou nezřídka zanechaly značný počet obětí. Vymýtit se je podařilo až díky zvýšení úrovně hygieny a zavedení očkování.
Účinnou prevencí proti mnoha onemocněním je hygiena. Je však důležité důsledně dbát i na zdánlivé detaily
Nedostačující přístup k nezávadné vodě i k dezinfekčním a čistím prostředkům je jednou z hlavních příčin šířeni mnoha závažných onemocnění i parazitů. To je zřejmé i ze současné situace v mnoha rozvojových zemích. Zejména v některých asijských či afrických zemích dodnes umírají lidé i na zcela banální onemocnění. Někdy je důvodem nemožnost navštívit lékaře či nedostatek léků, často však infekce vznikají kvůli špatné životní úrovni. Na tu si v Česku rozhodně stěžovat nelze. I tak je ale možné běžnou každodenní péči o tělo ještě zdokonalit. Skvělým pomocníkem je například čistící kazeta Braun.
Čistící kapalina do kazet Braun ccr dokáže zabít drtivou většinu bakterií
Napadlo vás někdy, že na hlavách holicích strojků žije nezanedbatelné množství bakterií, které mohou ulpívat na pokožce a způsobovat různé problémy? Pokud vás dlouhodobě trápí akné nebo různé vyrážky, může být znečištěná holicí hlava příčinou. A to dokonce i v případě, že ji po každém holení poctivě proplachujete vodou. A dojde-li při holení k pořezání, může snadno dojít k rozvoji zánětu. Účinnou obranu proti bakteriím poskytuje Braun čistící kazeta naplněná vhodnou dezinfekční kapalinou. Skvělou volbou je čistící kapalina do kazet Braun ccr , která zvládne při každém čištění zničit až 99 % bakterií. A jediné balení vám vystačí téměř na půl roku!
(PR) The post Zdrojem infekce mohou být i holicí hlavy. Čistící kazeta Braun výrazně snižuje riziko first appeared on .Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!


Dnes nejprohlíženější