Letná olympiáda v Tokiu (mix trap): Rehák Štefečeková s Vargom bojovali o bronz, duo Špotáková a Kovačócy skončilo ôsme

Letná olympiáda v Tokiu (mix trap): Rehák Štefečeková s Vargom bojovali o bronz, duo Špotáková a Kovačócy skončilo ôsme

31.7.2021 (Webnoviny.sk) – Slovensko na olympijských hrách v japonskom Tokiu v sobotu nezískalo tretiu medailu, po zlate a striebre neprišiel bronz. Blízko k nemu mali reprezentanti v streľbe Zuzana Rehák Štefečeková a Erik Varga, ktorí v mix trape bojovali o konečné tretie miesto, no nevyšiel im rozstrel. Slováci obsadili štvrtú priečku.
V kvalifikácii obsadili Rehák Štefečeková s Vargom tretiu pozíciu, rovnako ako americkí súperi Madellyn Ann Bernauová s Brianom Burrowsom dosiahli výkon 146 zostrelených terčov a uspeli v rozstrele, spolu sa kvalifikovali do duelu o bronz.
Viac o téme: Olympiáda v Tokiu 2020 (2021)
V súboji o medailu viedli v prvej polovici Američania, no zaváhania Bernauovej pri troch zo štyroch rán pri 12. – 15. pokuse zariadili náskok pre Slovákov. O ten však prišli v úplnom závere a Bernauová mala pri 25. výstrele rozhodnúť, minula však a na rad prišiel rozstrel. V ňom sa pomýlila Zuzana Rehák Štefečeková vo svojom druhom pokuse a jej súperka vzápätí nezaváhala.
Online prenos (minúta po minúte)
Zuzana Rehák Štefečeková v kvalifikácii zo 75 asfaltových holubov minula len jeden, Erik Varga urobil tri chyby. V súboji o bronz Rehák Štefečeková z 25 asfaltových holubov ich minula až šesť, Varga len dva.
“Boli sme veľmi blízko. Som spokojný s našou robotou. Odviedli sme skvelú robotu. Keď to bolo potrebné, tak ťahala Zuzka, platilo to aj naopak. Chýbal nám kúsok šťastia,” povedal Erik Varga po neúspešnom súboji o bronz do mikrofónu RTVS.
Druhé slovenské duo Jana Špotáková, Marián Kovačócy obsadilo v kvalifikácii konečnú 8. pozíciu nástrelom 144 terčov. Slovensko na OH 2020 v Tokiu doteraz získalo zlato zásluhou Zuzana Rehák Štefečeková v trape žien a striebro vo vodnom slalome ho vypádloval kajakár Jakub Grigar.
Viac k témam: LOH Letné olympijské hry 2020 v Tokiu , športová streľba – Letná olympiáda v Tokiu 2020/2021 Zdroj: Webnoviny.sk – Letná olympiáda v Tokiu (mix trap): Rehák Štefečeková s Vargom bojovali o bronz, duo Špotáková a Kovačócy skončilo ôsme © SITA Všetky práva vyhradené.Share

Tweet


Whatsapp
Print

0 Shares

Príspevok Letná olympiáda v Tokiu (mix trap): Rehák Štefečeková s Vargom bojovali o bronz, duo Špotáková a Kovačócy skončilo ôsme je zobrazený ako prvý na Slovensko Aktuálne .Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!


Dnes nejprohlíženější