Letná olympiáda v Tokiu (golf): Pred posledným kolom delí Sabbatiniho od medaily päť rán

Letná olympiáda v Tokiu (golf): Pred posledným kolom delí Sabbatiniho od medaily päť rán

31.7.2021 (Webnoviny.sk) – Slovenský reprezentant v golfe Rory Sabbatin v sobotňajšom 3. kole mužského turnaja na olympijských hrách v japonskom Tokiu absolvoval ihrisko na 70 rán, čo je jeden úder pod par. V doterajšom priebehu si 45-ročný rodák z juhoafrického Durbanu pripísal 206 rán, čo je sedem úderov pod par a v celkovej klasifikácii mu patrí spoločná 17. priečka s ďalšími desiatimi súpermi.
Viac o téme: Olympiáda v Tokiu 2020 (2021)
Online prenos (minúta po minúte)
Sabbatinimu sa veľmi nedarilo
V sobotu sa Sabbatinimu darilo najmenej z doterajších troch súťažných dní. V prvom totiž potreboval 69 rán a v piatok len 67 úderov. Tentokrát sa mu viac darilo v prvej polovici kola.
Na prvej jamke síce zaznamenal bogey, no potom na šiestej až ôsmej si pripísal birdie. Bogey neskôr mal aj na 11. a 16. jamke, bilanciu z druhej polovice si vylepšil birdie na 17. jamke.
Zobraziť fotogalériu k článku: Rory Sabbatini na letnej olympiáde v Tokiu (fotografie)
Turnaj má zatiaľ troch lídrov
Sabbatini bol v sobotu vo flighte s Britom Paulom Caseym a Jhonattanom Vegasom z Venezuely. Golfista z Veľkej Británie priebežne figuruje na spoločnej 3. priečke, Venezuelčanovi patrí zatiaľ 17. pozícia.
Lídrom hodnotenia zostal Američan Xander Schauffele, ktorý má bilanciu 14 rán pod par. O jeden úder viac zatiaľ potreboval domáci Hideki Macujama a je priebežne druhý, Mexičan Carlos Ortiz a spomenutý Brit Casey sú na tretej priečke s dvanástimi údermi pod par. Sabbatiniho tak od medaily aktuálne delí päť rán.
Mužský golfový turnaj na OH v Tokiu vyvrcholí v nedeľu 4. kolom.
Viac k témam: golf – Letná olympiáda v Tokiu 2020/2021 Zdroj: Webnoviny.sk – Letná olympiáda v Tokiu (golf): Pred posledným kolom delí Sabbatiniho od medaily päť rán © SITA Všetky práva vyhradené.Share

Tweet


Whatsapp
Print

0 Shares

Príspevok Letná olympiáda v Tokiu (golf): Pred posledným kolom delí Sabbatiniho od medaily päť rán je zobrazený ako prvý na Slovensko Aktuálne .Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!


Dnes nejprohlíženější