V pátek večer došlo hned ke třem přestřelkám gangů na různých místech Švédska, 1 mrtvý a 2 zranění

V pátek večer došlo hned ke třem přestřelkám gangů na různých místech Švédska, 1 mrtvý a 2 zranění

Švédsko už si zřejmě začíná zvykat. Území, kde k přestřelkám dochází, patří k těm, kam se běžně bojí i policejní hlídky a po několika případech náhodných obětí, které se připletly pod kulky, už zřejmě v těchto oblastech navečer mimo gangů nevychází ven nikdo. Nedávno došlo dokonce k přestřelce u dětského hřiště, při níž byly těžce zraněny dvě malé děti (5 a 6 let), což znamená, že se začínají místa přestřelek přesouvat i mezi obytné bloky budov větších měst.
V pátek večer došlo k dalším nesouvisejícím přestřelkám gangů, po nichž zůstal jeden mrtvý a dva zranění. Zdá se, že zde se ovšem jedná o členy gangů, nedošlo tak k žádným náhodným obětem. Ovšem je otázkou času, než se opět někdo nevinný octne v nesprávnou dobu na nesprávném místě…
V pátek pozdě večer byl v oblasti Notviken v Luleå zastřelen jeden člověk a jeden člověk byl zraněn při střelbě ve Västeråsu. O něco dříve téhož večera vypukla střelba na jižním stockholmském předměstí Bagarmossen, kde jeden člověk utrpěl vážná zranění.
Informace o smrtelné střelbě v Luleå jsou jen velmi kusé. Policie byla vyslána krátce po 22.hodině do Notvikenu poté, co obyvatelé oblasti slyšeli výstřely. Na místě činu byl nalezen zastřelený jeden člověk.
Policie zatím nemá jasnou představu o tom, co se na místě činu odehrálo, ale uzavřela jej pro forenzní vyšetření. Okolí  prohledali psovodi,  ale podezřelého pachatele nebylo možné zatknout.
Ke střelbě ve Västeråsu došlo kolem 22:30 na Skallbergsgatanu. Obyvatelé oblasti slyšeli rány a zalarmovali policii.
Jedna osoba byla nalezena postřelená venku, když na místo dorazila policie. Sanitka ji odvezla do nemocnice.  Místo činu bylo uzavřeno a bylo zahájeno pátrání po pachateli, které nevedlo k žádnému zatčení. Policie incident vyšetřuje jako pokus o vraždu.
V pátek večer vypukla střelba také v Bagarmossenu v jižním Stockholmu. Na incident byla upozorněna policie a po chvíli našla v oblasti Skarpnäcku osobu se střelnými zraněními. O něco později byl jako podezřelý střelec zatčen muž s puškou.
Střelba přichází pouhých 24 hodin poté, co byl na přilehlém předměstí Kärrtorpu zastřelen další člověk několika výstřely. Žádná osoba nebyla pro podezření z tohoto činu dosud zatčena, ale policie se domnívá, že mohou mít oba dva činy nějakou souvislost.
Podle svědků předcházela současné střelbě hádka několika lidí. Po střelbě se gangsteři rozprchli.
Kulkami prošpikovaná osoba nalezená ve Skarpnäcku byla převezena do nemocnice sanitkou s vážnými, ale ne život ohrožujícími zraněními. Policie incident vyšetřuje jako pokus  o vraždu .
Jednoduše, takový běžný večer v multikulturně obohacované zemi, která neměla žádné kolonie a veškeré obohacení si sama přivezla. Chcete-li, abychom se podobných zážitků dočkali také u nás, pak nezapomeňte volit Piráty ….
Ohodnoťte tento příspěvek!

[Celkem: 0 Průměrně: 0 ]Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!


Dnes nejprohlíženější