Rehák Štefečeková chcela medailu pre Vargu. Túžila som, aby si aj on splnil svoj sen, prezradila

Rehák Štefečeková chcela medailu pre Vargu. Túžila som, aby si aj on splnil svoj sen, prezradila

31.7.2021 (Webnoviny.sk) – Slovenskí reprezentanti v streľbe v sobotu nezískali medailu v mix trape, aj keď k nej nemali ďaleko. Zuzana Rehák Štefečeková s Erikom Vargom v súboji o bronz podľahli americkému duu Madelynn Ann Bernauová a Brian Borrows v rozstrele, zo strelnice tak odchádzali smutní a sklamaní.
Viac o téme: Olympiáda v Tokiu 2020 (2021)
Online prenos (minúta po minúte)
Strelcom chýbal kúsok šťastia
“Nie som sklamaný. Táto disciplína je tímová, práca je spoločná. Ťahali sme spolu, odviedli sme maximum a urobili všetko, čo sa dalo. Zuzka ťahala v kvalifikácii, kde to bolo z mojej strany strnulé. Podarilo sa mi chvalabohu cez to preniesť a vo finále sa mi už strieľalo perfektne. Mrzí ma, že nám chýbal kúsok šťastia. Ešte raz musím zopakovať, že sme odviedli maximum,“ hodnotil preteky Erik Varga podľa oficiálneho webu Slovenského olympijského a športového výboru (SOŠV). Pre Vargu to bola už štvrtá olympiáda a rovnako ako z predchádzajúcich, aj teraz odíde domov bez cenného kovu.
Medaila im ušla len tesne
Kým v kvalifikácii sa z uvedenej slovenskej dvojice viac darilo Zuzane Rehák Štefečekovej, v súboji o bronz mal lepšiu mušku Varga.
“Keď si spomeniem na moje posledné terče, nemôžem byť spokojná. Musím to hodiť za hlavu, aby som tu celý čas neplakala. V kvalifikácii som ťahala ja, potom Erik. Bohužiaľ, nestačilo to. Medaila bola blízko, vedela som, že vedieme o tri terče. Záver a ani rozstrel som nezvládla,“ hovorila smutná 37-ročná rodáčka z Nitry.
Medailu priala najmä Vargovi
Zuzana Rehák Štefečeková na OH v Tokiu vo štvrtok získala zlato v trape žien, v sobotu viac ako pre seba chcela medailu pre svojho “parťáka”.
“Veľmi som chcela medailu, najmä pre Erika som ju chcela. Túžila som, aby si aj on splnil svoj sen. Kvalifikáciu i moje individuálne finále som mala pod kontrolou, ale teraz sa mi vybili poistky. Sama som súperom ponúkla, aby nás zdolali. Toto zlyhanie sa mi bude často vracať, ale verím, že to bude časom lepšie,” priznala na webe olympic.sk.
Viac k témam: LOH Letné olympijské hry 2020 v Tokiu , športová streľba – Letná olympiáda v Tokiu 2020/2021 Zdroj: Webnoviny.sk – Rehák Štefečeková chcela medailu pre Vargu. Túžila som, aby si aj on splnil svoj sen, prezradila © SITA Všetky práva vyhradené.Share

Tweet


Whatsapp
Print

0 Shares

Príspevok Rehák Štefečeková chcela medailu pre Vargu. Túžila som, aby si aj on splnil svoj sen, prezradila je zobrazený ako prvý na Slovensko Aktuálne .Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!


Dnes nejprohlíženější