Djokovič odchádza z Tokia bez jedinej medaily, boj o mix vzdal. Jeho hnev si odniesla raketa (video)

Djokovič odchádza z Tokia bez jedinej medaily, boj o mix vzdal. Jeho hnev si odniesla raketa (video)

31.7.2021 (Webnoviny.sk) – Srbský tenista Novak Djokovič na olympijských hrách v Tokiu nedosiahol žiadnu z medailí. Po piatkových semifinálových prehrách v singli i debli mal možnosť „napraviť si chuť“ v sobotňajších dueloch o bronz, napokon sa však vráti domov bez cenného kovu.
Viac o téme: Olympiáda v Tokiu 2020 (2021)
Online prenos (minúta po minúte)
Líder singlového rebríčka ATP v piatok najprv podľahol v dvojhre Nemcovi Alexandrovi Zverevovi 6:1, 3:6, 1:6, vzápätí so Stojanovičovou podľahli ruskému páru Aslan Karacev, Jelena Vesninová 6:7 (4), 5:7.
V sobotu potom prehral so Španielom Pablom Carreňom-Bustom , ktorému podľahol v troch setoch 4:6, 7:6 (6) a 3:6. Čakal ho ešte mix, no duel o 3. miesto v zmiešanej štvorhre po boku Niny Stojanovičovej, s ktorou mali čeliť austrálskej dvojici Ashleigh Bartyová a John Peers , napokon vzdal.
V dueli s Carreňom-Bustom bola na srbskej svetovej jednotke niekoľkokrát viditeľná frustrácia pochádzajúca pravdepodobne ešte z piatkových vystúpení, predovšetkým zo singlovej prehry s Nemcom Alexandrom Zverevom.
Po nevydarených výmenách viackrát ukázal ukrývaný balkánsky temperament a jeho hnev si odniesla raketa. Viackrát ňou buchol o zem, hádzal ju do prázdneho hľadiska či do siete. Pre takéto správanie dokonca dostal slovné upozornenie od empajrového rozhodcu.
Viac k témam: LOH Letné olympijské hry 2020 v Tokiu , tenis – Letná olympiáda v Tokiu 2020/2021 Zdroj: Webnoviny.sk – Djokovič odchádza z Tokia bez jedinej medaily, boj o mix vzdal. Jeho hnev si odniesla raketa (video) © SITA Všetky práva vyhradené.Share

Tweet


Whatsapp
Print

0 Shares

Príspevok Djokovič odchádza z Tokia bez jedinej medaily, boj o mix vzdal. Jeho hnev si odniesla raketa (video) je zobrazený ako prvý na Slovensko Aktuálne .Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!


Dnes nejprohlíženější