Invaze parazitů: 95% ilegálů přichází do Itálie jen proto, aby získali dávky

Invaze parazitů: 95% ilegálů přichází do Itálie jen proto, aby získali dávky

Dávky jsou ovšem pro mnohé z nich pouhý přivýdělek, hlavním zdrojem příjmů je pro většinu z nich prodej drog…..
Jedná se o invazi parazitů v etymologickém smyslu slova: bytosti, které nic nevytváří, ale zbavují své hostitele zdrojů, přičemž hostitelé pro ně pracují. To je to, co se děje v Itálii.
Podle nejnovějších dostupných údajů bylo v Itálii v loňském roce vydáno 239 000 povolení k pobytu, téměř výhradně jako sloučení rodiny nebo pro žadatele o azyl. Pouze 14 tisíc z nich dostalo pracovní povolení, z toho 40,5 % jako sezónní pracovníci a pouze 10,6 % kvalifikovaní pracovníci.
To znamená, že byla využita méně než polovina z 30 000 pracovních míst poskytnutých vládou. A že jen o něco více než 5% přistěhovalců přichází do Itálie pracovat. Tak proč je Italové vpouští do země? K čemu jsou vlastně dobří?
V praxi přistěhovalci přicházejí do Itálie, aby dostávali sociální pomoc, ne aby pracovali. A to je proces, který se děje již roky. A to až v takové míře, že poměr nákladů a přínosů imigrace v Itálii je dnes zcela nevyvážený.
Počet přistěhovalců v Itálii je v současné době více než 5 milionů. K tomu je třeba přičíst ještě jeden milion ilegálů, kteří nemají povolení k pobytu, a proto nejsou nikde evidováni. Do Evropy jsou dováženi líní parazité, kteří vytvoří armádu cizinců pro budoucí džihád.
Navíc, díky Hnutí 5 hvězd a PD (italská sociální demokracie) jsou 14% z těch, kdo pobírají tzv. základní nepodmíněný příjem, právě tito importovaní invazisté.
Mimochodem, zdá se, že jistá individua mají parasitismus v krvi (čest výjimkám). A je jedno, zda dotyční do Evropy dorazili z Afriky, Středního a Blízkého východu nebo před 700 lety z Indie…
Ohodnoťte tento příspěvek!

[Celkem: 2 Průměrně: 5 ]Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!


Dnes nejprohlíženější