Macron žaluje majitele billboardu, který ho zobrazuje jako Hitlera

Macron žaluje majitele billboardu, který ho zobrazuje jako Hitlera

Michel-Ange Flori nebyl první, kdo líčil francouzského prezidenta jako Hitlera, jak tisíce lidí protestují po celé zemi a srovnávají to s holocaustem. (Foto: Twitter)
Podle Guardianu plakáty zobrazovaly Macrona s neslavným knírem oblečený do uniformy na rukávu s páskou s hákovým křížem s nápisem LREM – La République En Marche. Na plakátu bylo napsáno: „Poslouchejte. Nechte se očkovat.“Michel-Ange Flori vlastní zhruba 400 billboardů v jihovýchodní oblasti Francie ve Francii a vytvořil mnoho provokativních bannerů.„Právě jsem se dozvěděl, že po stížnosti prezidenta republiky budu zítra vyslechnut na policejní stanici v Toulonu,“ n apsal Michel-Ange Flori.„Byl jsem překvapen a šokován,“  řekl Flori místním novinám.Flori se před obviněním bránil slovy:  „Vidíte Hitlera , ale můžete vidět Stalina nebo já Charlieho Chaplina v Diktátorovi.“Francouzské ministerstvo vnitra uvedlo, že po celé zemi protestovalo proti omezení COVID-19 161 000 lidí. Podle Euronews několik z těchto protestů mělo i Macronovy transparenty.Mnoho demonstrantů poukazovalo na paralely mezi omezeními a holocaustem. Někteří měli žlutou hvězdu s nápisem „neočkovaní“.„Toto srovnání je odporné,“  řekl podle New York Times 94letý Joseph Szwarc, který přežil holocaust a ve Francii si připomněl oběti rasistických nebo antisemitských činů vlády Vichy.„Nosil jsem hvězdu, vím, co to je, stále ji mám v těle,“  řekl Szwarc na ceremoniálu v Paříži.Zdroj: pz.cz
Článek Macron žaluje majitele billboardu, který ho zobrazuje jako Hitlera se nejdříve objevil na AC24.cz .Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!


Dnes nejprohlíženější