Slovensko poskočilo v čerpaní eurofondov o šesť miest, Remišová chce ďalšie zlepšenia

Slovensko poskočilo v čerpaní eurofondov o šesť miest, Remišová chce ďalšie zlepšenia

1.8.2021 (Webnoviny.sk) – Slovensko bolo v júni tohto roku na 21. mieste v čerpaní eurofondov. Vyplýva to z najaktuálnejších dostupných údajov z Európskej komisie. „Slovensko bolo teda v júni na tom o šesť miest lepšie ako pred rokom,“ uviedla ministerka investícií, regionálneho rozvoja a informatizácie Veronika Remišová .
K marcu 2020 Slovensko dokázalo podľa ministerstva investícií, regionálneho rozvoja a informatizácie využiť, po vyše šiestich rokoch čerpania, len asi tretinu z vyše 15 miliárd eur, ktoré dostalo na programové obdobie 2014 až 2021.
Slovensko má v súčasnosti vyčerpaných 46 percent zo svojej alokácie. „V novom programovom období chceme priniesť ďalšie zlepšenia a zefektívnenie procesov, aby sa Slovensko zaradilo v čerpaní medzi desať najúspešnejších krajín,“ konštatovala ministerka.
Viac k témam: čerpanie eurofondov , eurofondy Zdroj: Webnoviny.sk – Slovensko poskočilo v čerpaní eurofondov o šesť miest, Remišová chce ďalšie zlepšenia © SITA Všetky práva vyhradené.Share

Tweet


Whatsapp
Print

0 Shares

Príspevok Slovensko poskočilo v čerpaní eurofondov o šesť miest, Remišová chce ďalšie zlepšenia je zobrazený ako prvý na Slovensko Aktuálne .Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!


Dnes nejprohlíženější