A je to oficiálně: Studie CDC zjistila, že 74% všech nových případů Covid-19 postihuje plně očkované osoby, které mají dvě dávky mRNA vakcín! Pfizeru minulý rok v říjnu během interní prezentace FDA unikl seznam vedlejších příznaků vakcíny! Na prvním místě

A je to oficiálně: Studie CDC zjistila, že 74% všech nových případů Covid-19 postihuje plně očkované osoby, které mají dvě dávky mRNA vakcín! Pfizeru minulý rok v říjnu během interní prezentace FDA unikl seznam vedlejších příznaků vakcíny! Na prvním místě

A je to oficiálně: Studie CDC zjistila, že 74% všech nových případů Covid-19 postihuje plně očkované osoby, které mají dvě dávky mRNA vakcín! Pfizeru minulý rok v říjnu během interní prezentace FDA unikl seznam vedlejších příznaků vakcíny! Na prvním místě je vedlejším příznakem nemoc Covid-19, na druhém místě je smrt, na třetím poruchy těhotenství a teprve poté následují další příznaky! A představte si, že učitelka ze střední školy v Lounech chce studentům od září rozdávat jedničky za to, když přinesou certifikát o svém očkování! Vedení školy už uvedlo, že učitelku v iniciativě nebude omezovat!
Po několika měsících mlžení, zapírání, vykrucování se a maskování se nakonec pravda o očkování a nových případech nakažených osob dostala na světlo i na oficiálním webu amerického Centra pro kontrolu nakažlivých nemocí (CDC) a pro mnoho svědků covidových to bude asi šok. Americká CDC totiž oznámila výsledky studie [ 1 ] epidemie nových případů Covid-19 v americkém státě Massachusetts v červenci tohoto roku. Studie bez jakékoli pohybnosti zjistila, že 74% všech nových případů nákazy se objevilo u plně očkovaných osob, které obdržely plné dvě dávky mRNA vakcíny Pfizer a Moderna. Studie tak po mnoha měsících zapírání ze strany úřadů potvrzuje informace alternativy, čímž se znovu údajná konspirace Aeronetu stává realitou a nepohodlnou pravdou. Níže si ocitujeme informace ze studie.
Online prezentace FDA z října 2020, ve které došlo k odhalení utajovaných vedlejších příznaků vakcíny Pfizer
V červenci 2021 bylo po několika velkých veřejných akcích ve městě Barnstable County ve státě Massachusetts zjištěno 469 případů COVID-19 u obyvatel státu Massachusetts, kteří do města přicestovali v období od 3 do 17. července. Z toho 346 případů (74%) se vyskytlo u plně očkovaných osob. Testy identifikovaly variantu Delta u 90 % vzorků od 133 pacientů.
Prahové hodnoty cyklů byly podobné u vzorků od pacientů, kteří byli plně očkováni, i u těch, kteří očkováni nebyli. Těchto 469 případů COVID-19 je spojeno s četnými letními akcemi a velkými veřejnými shromážděními ve městě v okrese Barnstable ve státě Massachusetts. Proočkovanost způsobilých obyvatel státu Massachusetts byla 69%. Přibližně tři čtvrtiny případů (346 osob, tedy 74%) se vyskytly u plně očkovaných osob (tedy těch, které absolvovaly dvoudávkovou kúru mRNA vakcínami (Pfizer-BioNTech nebo Moderna), nebo dostaly jednu dávku vakcíny Janssen (Johnson & Johnson) ≥ 14 dní před expozicí.
Tři čtvrtiny plně očkovaných osob jsou nakaženy mutací Delta. To je závěr studie CDC
Genomické sekvenování vzorků od 133 pacientů identifikovalo variantu B.1.617.2 (Delta) viru SARS-CoV-2, který způsobuje COVID-19, u 119 osob (89%) a sublinie Delta AY.3 u jednoho (1%). Celkem 274 (79%) očkovaných pacientů s epidemickou infekcí bylo symptomatických. Z pěti pacientů s COVID-19, kteří byli hospitalizováni, byli čtyři plně očkováni. Nebylo hlášeno žádné úmrtí. Hodnoty cyklu prahové hodnoty (Ct) reverzní transkripce-polymerázové řetězové reakce (RT-PCR) v reálném čase u vzorků od 127 očkovaných osob s průlomovými případy byly podobné jako u 84 osob, které nebyly očkovány, nebyly plně očkovány nebo jejichž očkovací status nebyl znám (medián = 22,77, resp. 21,54).
Online prezentace FDA z října 2020, ve které došlo k odhalení utajovaných vedlejších příznaků vakcíny Pfizer
Delta varianta SARS-CoV-2 je vysoce přenosná. Očkování je nejdůležitější strategií prevence závažného onemocnění a úmrtí. Dne 27. července CDC doporučila, aby všechny osoby, včetně těch, které jsou plně očkovány, nosily roušky/respirátory ve vnitřních veřejných prostorách v oblastech, kde je přenos COVID-19 vysoký nebo značný. Zjištění z tohoto šetření naznačují, že i jurisdikce bez značného nebo vysokého přenosu COVID-19 by mohly zvážit rozšíření preventivních strategií, včetně rouškování ve vnitřních veřejných prostorách bez ohledu na stav očkování, vzhledem k potenciálnímu riziku nákazy při účasti na velkých veřejných shromážděních, kterých se účastní cestující z mnoha oblastí s různou úrovní přenosu.
Tolik tedy citace ze studie CDC.
Očkování prokazatelně přitahuje mutace, anebo je očkování přímo způsobuje
A teď otázka: Jak je možné, že ve vzorku jakékoliv populace nakažené Deltou tvoří očkovaní tři čtvrtiny všech infikovaných, zatímco neočkovaných je nakažena jen čtvrtina? Tato výše uvedená citace ze studie CDC tedy potvrzuje články Aeronetu, které zde publikujeme už od jara, ale po celou dobu byly naše informace označovány za konspirační, když jsme upozorňovali, že není pravda, že mutace šíří neočkované osoby. Naopak, upozorňovali jsme, že hlavními nosiči mutací jsou plně očkované osoby, což z empirického hlediska je naprosto neuvěřitelný šok , který z hlediska statistiky usvědčuje farmaceutické společnosti ze lži, když tvrdily, že jejich vakcíny mají více než 95% účinnost ochrany.
Online prezentace FDA z října 2020, ve které došlo k odhalení utajovaných vedlejších příznaků vakcíny Pfizer
Očkování totiž opravdu přitahuje mutace, anebo tyto očkované osoby tyto mutace přímo vyrábí ve svých tělech! Namísto toho se ukazuje, že tři čtvrtiny nově nakažených jsou plně očkované osoby. Teď si představte situaci, že by se nechalo v populaci za normální situace naočkovat proti sezónní chřipce větší množství obyvatelstva, a to na základě propagační kampaně vlády a médií. A po naočkování by se zjistilo, že tři čtvrtiny očkovaných chytly chřipku. Co by to znamenalo? No přece nekonečné zástupy lidí v reklamačních frontách před očkovacími centry a chtěli by vrátit peníze. To je jediný rozdíl od současné situace, kdy proti Covid-19 se očkuje bez hotovostní spoluúčasti očkované osoby.
Proč vídáte stále více vojáků AČR v blízkosti očkovacích center? Protože lidé po očkování umírají, a ne všichni se očkovali dobrovolně, ale z donucení… a kdo přijde o blízkého, bude hledat viníky
V pátek mi do pořadu na SVCS volala posluchačka, jestli prý vím o tom, že před mnoha očkovacími centry v ČR jsou vojáci AČR. Odpověď zazněla v pořadu, proč tomu tak je, a nyní navíc máte před očima důvod v podobě potvrzení od CDC, proč tam ti vojáci asi tak musí být. Je to kvůli “ reklamacím ” vedlejších projevů vakcín, kdy tyto projevy můžou způsobit těžké nemoci, anebo dokonce smrt člověka. A logicky, po přečtení studie CDC se mnoho očkovaných osoby bude cítit podvedeno.
A mnoho lidí, kterým po očkování a dvou dávkách vakcíny zemřel někdo blízký, aniž by lékaři měli odvahu do úmrtního listu vyplnit příčinu smrti, budou čelní srážku s realitou vydýchávat velmi těžko a velmi různě. A někteří zoufalí lidé by mohli učinit zoufalé kroky, proto tam jsou ti vojáci před těmi očkovacími centry. Přesně kvůli tomu, co přiznává po dlouhé době tato studie CDC. Jenže, to není to nejhorší z hlediska propagační vakcinační kampaně.
Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!


Dnes nejprohlíženější