V ČŘ se zavádí diskriminační bavorský model. Testy končí, už jen očkování nebo potvrzení o prodělané nemoci, uvedl Babiš
RSS

V ČŘ se zavádí diskriminační bavorský model. Testy končí, už jen očkování nebo potvrzení o prodělané nemoci, uvedl Babiš

Dosluhující předseda české vlády Andrej Babiš prohlásil, že z neděle na pondělí bude v České republice zaveden tzv. bavorský model. (Foto: Youtube)
Znamená to, že již nebudou uznávány antigenní a PCR testy pro prokázání bezinfekčnosti a nově bude platit jen potvrzení o vakcinaci anebo potvrzení o prodělané nemoci.Končící česká vláda se rozhodla reagovat na prudké zhoršení epidemiologické situace v republice bavorskou cestou. Andrej Babiš totiž oznámil, že od pondělí bude pro prokázání bezinfekčnosti stačit výhradně jenom potvrzení o očkování anebo potvrzení o prodělání koronavirové nemoci.„Od tohoto času budou pro služby, hromadné akce a další uznáváni pouze očkovaní a lidé, kteří prodělali covid. Ruší se úplně samotesty,” sdělil Babiš ve svém komentáři pro média.
Článek V ČŘ se zavádí diskriminační bavorský model. Testy končí, už jen očkování nebo potvrzení o prodělané nemoci, uvedl Babiš se nejdříve objevil na AC24.cz .


Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!


Nejčtenější za týden