Vojtěch: Mám toho plné zuby, na Anticovid tým už nečekám
RSS

Vojtěch: Mám toho plné zuby, na Anticovid tým už nečekám

Ve středu na tiskové konferenci ministr zdravotnictví Adam Vojtěch (ANO) zkritizoval počínání opozice. Podle něj je situace velmi vážná a nemá čas čekat na vyjádření Anticovid týmu koalice Spolu. Podle něj hrozí riziko přetížení nemocnic. (Foto: Youtube)
„Fascinují mě výroky některých politiků, které jsem dnes v médiích zaznamenal. Divím se, že nemají trochu studu,“ uvedl ministr. „Opatření jsme demonstrovali Anticovid týmu v pátek. Víte sami, jakým způsobem se k tomu postavili. Jejich stanovisko bylo o ničem,“ dodal. „Odmítám, že bychom nebyli rozhodní, že bychom nechtěli rozhodnout. Ta rozhodnutí byla na stole a byla zdržena AntiCovid týmem. Mám toho skutečně už plné zuby,“ řekl dále Vojtěch.
V ČŘ se zavádí diskriminační bavorský model. Testy končí, už jen očkování nebo potvrzení o prodělané nemoci, uvedl Babiš
S přijetím nových opatření nechce již čekat na vyjádření Anticovid týmu. Podle něj na to není čas. S Anticovid týmem se ale nadále plánuje setkávat.Reakce FialyŠéf ODS a kandidát na premiéra Petr Fiala chce, aby co nejrychleji došlo k obnově kabinetu. Současná vláda je totiž podle něj v otázce zvládání pandemie neschopná. Ve čtvrtek hodlá Anticovid tým koalice Spolu představit vlastní návrhy opatření.„Vláda Andreje Babiše už není schopna rozhodovat a není schopna přijít sama s opatřeními, ani je realizovat. Vládě se situace vymyká z ruky,“ zkritizoval Fiala počínání kabinetu Andreje Babiše (ANO). „Jsme připraveni převzít odpovědnost a dělat opatření s plnou odpovědností. Bude ale záležet na jednání s Milošem Zemanem, jak rychle tato změna může nastat,“ vysvětlil kandidát na premiéra.
„Vnucují nám utopii, díky které máme obětovat svobodu jednotlivce.“ Klaus pronesl projev

Článek Vojtěch: Mám toho plné zuby, na Anticovid tým už nečekám se nejdříve objevil na AC24.cz .


Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!


Nejčtenější za týden