Více než deset tisíc lidí protestovalo proti covid opatřením v Praze
RSS

Více než deset tisíc lidí protestovalo proti covid opatřením v Praze

Hnutí Otevřeme Česko – Chcípl PES pořádá spolu s dalšími asi třemi desítkami uskupení na pražském Staroměstském náměstí demonstrovalo proti covid opatřením a dalším nařízením vlády. (Foto: Facebook / Manifest)
Na akci zavítalo dle odhadu policie zhruba deset tisíc lidí a dle odhadu organizátorů akce přes patnáct tisíc lidí.Mezitím se dnes vyjádřil dosluhující premiér Andrej Babiš, že vláda zavede diskriminační bavorský model, jakožto zpřísnění stávajících opatření.
V ČŘ se zavádí diskriminační bavorský model. Testy končí, už jen očkování nebo potvrzení o prodělané nemoci, uvedl Babiš
“Covidisti všech zemí, vyližte si prd….,” měl na triku tento pán, který se jmenuje Bohdan. Když odcházel z velkého protestu iniciativy Chcíplý pes, nedalo mi to, abych někoho z účastníků neoslovil. A pan Bohdan svým nápisem i českou vlajkou v ruce přilákal mou zvědavost. pic.twitter.com/vv9nUqld4r — Radek Bartoníček (@R_Bartonicek) November 17, 2021Po oficiálním skončení demonstrace lidé pokojně odešli.“Ty raubíři!” “Vlastizrádče!” “Jak můžeš papouškovat těm sv***m zk**venejm?” Ano, i tohle je realita 17. listopadu 2021. Slovní útoky na reportéra ČT ze strany odpůrců covidových opatření na Staroměstském náměstí. pic.twitter.com/5Gck8GmOkP — Newsroom ČT24 (@NewsroomCT24) November 17, 2021ZÁZNAM – STAROMĚSTSKÉ NÁMĚSTÍ:ZÁZNAM – POD METRONOMEM, LETNÁ:

ZÁZNAM – POCHOD PRAHOU:
Článek Více než deset tisíc lidí protestovalo proti covid opatřením v Praze se nejdříve objevil na AC24.cz .


Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!


Nejčtenější za týden