Jako v Bavorsku! Ministr zdravotnictví ČR na výročí 17. listopadu oznámil, že předloží vládě návrh, aby od pondělí 22. listopadu nesměli Češi bez vakcíny nebo papíru o prodělání nemoci opustit domov za jiným účelem, než je nákup potravin a cesta do práce
RSS

Jako v Bavorsku! Ministr zdravotnictví ČR na výročí 17. listopadu oznámil, že předloží vládě návrh, aby od pondělí 22. listopadu nesměli Češi bez vakcíny nebo papíru o prodělání nemoci opustit domov za jiným účelem, než je nákup potravin a cesta do práce

Jako v Bavorsku! Ministr zdravotnictví ČR na výročí 17. listopadu oznámil, že předloží vládě návrh, aby od pondělí 22. listopadu nesměli Češi bez vakcíny nebo papíru o prodělání nemoci opustit domov za jiným účelem, než je nákup potravin a cesta do práce a z práce! Arbeit Macht Frei! Kaufen Macht Frei! Hlavní hygienička přitom prohlásila, že největší ohnisko nákazy je právě v práci! To už si vážně covidiáni na ministerstvu a hygieně dělají z občanů blázny? Na Gibraltaru vypukla děsivá nákaza, i když je tam naočkováno 115% obyvatelstva! Komu to dají za vinu teď, když neočkovaní jim už došli?
Česká a Slovenská republika si připomíná 32. výročí listopadového převratu v roce 1989 a v Praze se uskutečnilo několik demonstrací, z nich jedna i za účelem protestů proti covidovým opatřením české vlády a ministerstva zdravotnictví. V redakci považujeme za vrcholný skandál, když se takových akcí účastní i poslanci SPD, kteří pokorně a poslušně v parlamentu celý rok nosili roušky a dodržovali opatření a nařízení ministerstva zdravotnictví. A teď najednou 17. listopadu vyrazí do ulic a na náměstí kvůli protestům. Ve sněmovně mohli protestovat celý rok a připojit se k Lubomíru Volnému a Marianu Bojkovi, nenosit roušky, mohli sabotovat a blokovat jednání sněmovny , mohli iniciovat vyhlášení generální stávky, mohli vyzvat lidi k bojkotu experimentálních vakcín, které v těchto dnech způsobují obrovský nárůst pacientů na JIP odděleních v celé Evropě. Jenže neudělali nic z toho.
Adam Vojtěch, ministr zdravotnictví
Nejhorším příkladem je Gibraltar, britská enkláva na jihu Španělska, kde je očkováno 115% obyvatelstva , protože někteří občané Gibraltaru mají dvojí občanství, britské i španělské, takže mají dvě bydliště a Gibraltar tak oficiálně vede evidenci i těchto lidí, takže číslo je vyšší než 100% a jeden by si myslel, že v takovém prostoru musí být ráj, protože všichni jsou tam naočkovaní. Ani jeden anti-vaxer, doslova hotový zázrak. A představte si, že Gibraltar právě zrušil Vánoce a vánoční trhy . Gibraltar je nejproočkovanější zemí na světě, a přesto tam mají obrovský nárůst nakažených. Nikdo neví, jak je to možné, mezi lidmi se začíná šířit panika, lidé přestávají věřit vakcínám a vláda Gibraltaru je bezradná.
Na Gibraltaru vypukla drastická nákaza, i když je to nejproočkovanější stát na světě bez neočkovaných osob
“ Drastický nárůst počtu lidí, kteří byli v posledních dnech pozitivně testováni na Covid-19, je jasnou připomínkou toho, že tento virus je v naší společnosti stále velmi rozšířený a že je povinností nás všech přijmout veškerá přiměřená preventivní opatření, abychom ochránili sebe i své blízké ,” uvedla ministryně zdravotnictví Samantha Sacramento. Na Gibraltaru, malém britském zámořském území, které má společnou pozemní hranici se Španělskem, bylo v posledních sedmi dnech zaznamenáno v průměru 56 případů onemocnění virem Covid-19 denně, přičemž v září to bylo méně než 10 případů denně.
Nárůst případů, který vláda označila za “exponenciální”, přichází navzdory tomu, že Gibraltar má nejvyšší míru proočkovanosti na světě. Informaci přinesl [ 1 ] server ruské televize RT. Neuvěřitelné lhaní českého ministra zdravotnictví Adama Vojtěcha o tom, že v Česku je to jinak, že nejvíce nakažených a pacientů v nemocnicích je z řad neočkovaných, pouze ukazuje děsivý plán teroru na českém obyvatelstvu.
Poslední čísla z Gibraltaru
Do redakce se nám ozvala pracovnice jihomoravské hygienické správy, která pod podmínkou zachování naprosté anonymity nám posunula novou směrnici o výkaznictví. Dokument pocházející z ministerstva zdravotnictví a označený jako důvěrný instruuje vedoucí pracovníky hygienických stanic, aby nově zařazovali do statistik a výkaznictví nakažené očkované osoby jen v případě, že mají už dvě dávky a od druhé dávky už uběhlo více než 14 dní. Pokud se po druhé dávce, která generuje nejvíce pacientů na JIP, dostane člověk do nemocnice již několik dnů po druhé dávce a nestihne uplynout 14 dní, potom hygienická stanice, která tyto pacienty trasuje, má do statistiky uvádět, že jde o neočkované osoby.
Odhalení z hygieny: Neuvádějte do statistik a výkaznictví osoby jako očkované, pokud se dostali do nemocnice dříve než 14 dní po druhé dávce…
Podle pracovnice hygienické stanice, která se nám ozvala do redakce, jde podle jejího názoru o hrubé zkreslování statistických výkazů, na což upozornila již své nadřízené.  Právě z informací hygienických stanic vyplývá, že do nemocnic na lůžka JIP ulehají nejčastěji právě osoby po očkování druhou dávkou, a to v rozmezí 48 hodin až 7 dní od druhé dávky. Podle názoru hygieničky tak nestihne uběhnout 14 dní a osoba je tak zavedena do výkaznictví jako neočkovaná, která ulehla do nemocnice.
A právě v této situaci, kdy se manipulují v ČR statistiky, přichází nejtvrdší úder z ministerstva jako nikdy předtím. Adam Vojtěch oznámil [ 2 ], že navrhne vládě zavedení Total Control teroru a apartheidového řízení od 22. listopadu. Prezident Miloš Zeman v televizním vystoupení opatření podpořil [ 3 ], za šiřitele nákazy označil neočkované.
Tohle opatření vám již nepomůže. Pro vstup do obchodů bude vyžadován covidový pas a záznam o vakcíně nebo prodělání nemoci
Bude se jednat o převzatý model z Bavorska. Dojde k úplnému zrušení znávání všech testů, nejen antigenních, ale i těch PCR, přičemž výjimky bude mít mládež do 18 let a rozočkovaní lidé mezi dávkami, ti se budou muset testovat PCR testy. Neočkované osoby nebudou smět opouštět domovy, pokud nepůjde o cestu do práce a z práce, anebo o cestu na nákup potravin a léků. Nikam jinam nebudou očkované osoby smět chodit. Otázkou je, jak to bude v nákupních centrech, které mají smíšené zboží, nejen potraviny, ale i oblečení, hračky, elektroniku atd.
Někdo zřejmě bude pověřen skenováním mobilů a kontrolováním papírových covid pasů v nákupních centrech, možná půjde o namátkové kontroly, tajné kontrolory v civilu, možná půjde o smíšené hlídky policie a hygieny. Jelikož obrovská část obyvatelstva nakupuje v hypermarketech a nikoliv čistě jen v potravinových krámcích, tak se dá očekávat, že buď to řetězce budou ignorovat a nechají to na hlídkách hygieny a policie, anebo to budou řetězce aktivisticky sledovat a budou lustrovat všechny zákazníky na vstupu. Takové opatření před Vánoci by způsobilo asi velké ztráty řetězcům.
Česko zavede 32 let po revoluci teror proti neočkovaným lidem, budou smět chodit jen do práce a z práce. Nakoupí si jen potraviny a léky
Bavorský model používá tzv. princip 2G (geimpft / genesen) znamenající, že lockdown můžou opustit pouze očkované osoby a lidé s prodělanou nemocí. Nikdo jiný. A protože lidé čtou Aeronet, tak se už začali zaopatřovat jinak. Mnoho občanů nechce přijít o přirozenou imunitu, a tak se rozhodli scházet se potají. Na Klatovsku vznikla zajímavá občanská utajená iniciativa, kdy se lidé schází v jedné stodole, resp. hale, která je upravena jako improvizovaná hospoda, lidé se tam baví, chodí na pivo, tancuje se tam a pořádají tam besídky pro děti. Teď před Vánoci zrovna chystají Mikuláše a rovněž vánoční besídku. Jak nám napsal jeden z organizátorů, iniciativa vznikla poté, co jedno z dětí současného člena klubu zemřelo po očkování na hexavakcínu, tedy na povinnou vakcínu pro děti.
Očkování dětí proti covidu v USA a nyní už i v ČR
Rodičům zůstalo jen druhé dítě, starší syn, který je teď na střední škole, která nutí studenty do očkování proti Covid-19. Rodiče mají strach, že přijdou i o druhé dítě. A tak v tomto utajeném klubu zavedli něco, čemu říkají “ Prskaná “. Sejdou se dospělí a děti a vyprávějí si vtipy. Všichni se smějí a logicky prskají. Vyměňují si tím viry. Všichni v uplynulých týdnech prodělali něco, co vypadalo jako chřipka, ale spíš to byl Covid. Někteří si udělali testy a mají vysoké objemy antigenů, tedy přirozeně získané imunity. Naproti tomu testy několika očkovaných rodinných příslušníků ukázali, že měsíc po druhé dávce nemají v těle prakticky žádné antigeny. Vakcíny tak opravdu nevytváří imunitu. Co ale vytváří místo ní? Na to se nás zeptal náš čtenář.
Rozdíl mezi vakcínami není prakticky žádný, je to technologický detail, ale spike proteiny jsou ve všech
Vakcíny obsahují podivné látky. Kromě geneticky upravených RNA kazet v případě mRNA vakcín, jsou to přídavné látky jako je hliník, oxidy grafenu a těžké kovy, i když jen ve stopovém množství, jejichž účelem je posílení imunitní odezvy organismu na přítomnost vakcíny v místě vpichu. Iritační látky mají za úkol vyprovokovat imunitní systém, aby si vpichu všiml a zaútočil na vpíchnutou látku. Tento model používají nejen mRNA vakcíny, ale i vektorové vakcíny na bázi adenoviru, např. vakcína Sputnik.
Ruská spike-protein vakcína Gamaleya Sputnik V
I v tomto případě vakcína obsahuje ferit, stopové množství hliníku a síry. Lidský adenovirus je předstupněm mRNA vakcín, od nich se liší tím, že spike protein DNA je umístěn uvnitř adenoviru jako trojský kůň, zatímco u mRNA vakcíny jsou spike proteiny venku na povrchu lipidové virové koule a uvnitř viru je RNA matrice pro výrobu těchto spike proteinů. Proto mezi Sputnikem a mRNA vakcínami z USA je jenom marginální rozdíl, který spočívá v odlišné dopravě a distribuci spike proteinů do lidských buněk.
Lidé budou hledat nemocné, aby se mohli nakazit a prodělat nemoc, začnou se objevovat i inzeráty?
Náš čtenář z Klatovska nás dnes znovu informoval, že ho kontaktují lidé s naprosto bizarní prosbou a žádostí, jestli by mohli přijet a nechat se poprskat od osob, které právě prodělávají nemoc. Nechtějí se nechat očkovat, raději by chtěli prodělat nemoc, ale ne od očkovaných supernosičů, ale od někoho, kdo je neočkovaný a pouze se nakazil přirozeně. Dokonce zvažují i podání inzerátu, to už je opravdu síla.  V tomto ohledu to ale je o hledání odpovědi na otázku o slepici a vejci. Od koho se nakazil neočkovaný člověk? Pravděpodobně právě od očkované osoby.
Takže není třeba hledat nějaké nemocné osoby, které by onemocněly přirozeně, protože to vlastně v dnešní době ani není možné, hlavní nálože virů totiž šíří jen očkovaná populace. Neexistuje, aby neočkovaný člověk něco produkoval, co pochází evidentně z biologické laboratoře. Laboratorní matrice šíří jen příjemci inokulací, tedy pokusní dobrovolníci z řad očkovaných.
Propaganda Press
Potvrzují to nejen cenzurovaná čísla v ČR, která se utajují a přepisují zpětně, manipulují se a upravují se statistiky. Potvrzují to zkušenosti ze Singapuru, z Izraele a právě z Gibralataru. Pokud máte někde 115% očkovaných, ale najednou vám tam vypukne epidemie, nemůžete už nákazu házet za vinu neočkovaným, protože žádní už nezbyli. V Česku budou mlátit pendreky lidi na ulici, pokud je chytí bez očkování nebo bez papíru o prodělání? Budou je povalovat na zem a zaklekávat a krky? To se teprve uvidí. Ale ve chvíli, kdy si lidé na tajňačku ve stodole otevírají hospody a kluby, kam lidé po setmění chodí za zábavou a společností, tak to je znamení, že Total Control a s ním spojený teror dorazil do ČR v plné síle, a to právě na 32. výročí listopadu, na tzv. Den boje za svobodu. Takové chucpe!
-VK-
Šéfredaktor AE News


Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!


Nejčtenější za týden